به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

مسابقه ملکه زیبایی ” بوم بوم “

parcham2

 به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

 

این مسابقه هر سال در برزیل بر پا می شود .

این مسابقه هر سال در کشور برزیل بر گزار شده و شرکت کنندگان در عین سنگین وزن بودن باید از هیکل متناسب و نیروی بدنی خوبی بر خوردار باشند . این مسایقه محدودیت سنی ندارد .آخرین ملکه بر گزیده این مسابقات خانم “سوزی کورتز “بوده است .

به گزارش نشریه دیلی میل دختر خانمی به نام سوزی کورتز (Suzy Cortez) از یکی شهرهای برزیل در این مسابقه تحت عنوان “خانم بوم بوم”(Miss BumBum) برنده شد.
سوزی خانم پس از برنده شدن گفت:” من همیشه می خواستم در این مسابقه برنده شوم و خود را بطور کامل وقف آن کردم. من رژیم غدایی گرفته و به شدت تمرین کردم”.
بیش از 500 خانم در این مسابقه که برای 5 ـ مین بار از سال 2011 برگزار می شود و اینبار چهار ماه طول کشید شرکت داشتند اما فقط 15 نفر از آنها به فینال رسیدند.
امسال خانم های شرکت کننده باید ثابت می کردند که باسن آنها طبیعی است و برای رسیدن آن به کمال زیبایی هیچگونه عمل جراحی پلاستیکی انجام نداده و یا مواد شیمیایی مصرف نکرده اند. چند نفر از خانم های دارای باسن های قشنگ گفتند آنرا رسما بیمه کرده اند.
برندگان مسابقه زیباترین باسن حتما ستاره هنری یا مدل شده و از امکانات زیادی برای پیشرفت در دنیای مد و هنر برخوردار می شوند.

متن از سایت فارسی  sputnik گرفته شده است 

bum

خانم سوزی  کورتز ملکه زیبایی  ” بوم بوم ” 

bum4

 

bum3

 

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: