به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

“ژنهای خوب ” حرامزاده های لعنتی عارف، بذرپاش، مرتضوی، سیده فاطمه حسینی

aaaa
وبلاگ کاوه فرزند ملت 
مردک ، روبروی دوربین نشسته و ادعا کرده که موفقیتهای خود را مدیون “ژن خوب ” و ” خون خوبی ” است که از پدر و مادرش که آنها خود نیز بر سر سفره غارت “جمهوری آخوندها “نشسته اند است و فکر کرده با دسته کوران طرف است

” لعنتی ” و یا آنطور که فارسی گویان به لهجه دری می گویند ” پدر لعنت ” ، بهترین لقبی است که به این آدمهایی که خود را صاحب “ژن برتر” می دانند می توان داد .

مردک ، روبروی دوربین نشسته و ادعا کرده که موفقیتهای خود را مدیون “ژن خوب ” و ” خون خوبی ” است که از پدر و مادرش که آنها خود نیز بر سر سفره غارت “جمهوری آخوندها “نشسته اند است و فکر کرده با دسته کوران طرف است .

مگر فقط تو در 22 سالگی و سنین جوانی به مسئولیتهای بالارسیده ای ، یک دوجین از این افراد را می توان پیدا کرد از بذرپاش و مرتضوی ،و سیده فاطمه صفدر حسینی یا ان سه هزار نفر هم که بدون داشتن مدارک تحصیلی و بدون امتحان وارد دوره های دکتری شده بودند   آنهاهم ژن برتر داشته اند ؟ همه اتان هزاران حق را ناحق کرده اید و حق سایر مردم را خورده اید  و در سنین جوانی به مسئولیتهایی که هیچ تخصصی در آن نداشته اید رسیده اید .

 

 

مردک لعنتی ، موفقیتهای تو و امثال و مرهون استفاده از امکاناتی است که ارتباطات سیاسی پدرت با مراکز قدرت  برای تو فراهم کرده است . تو درست در زمانی که پدر سوء استفاده گرت ، معاون اول رییس جمهور وقت بوده وقبل از آنهم سمتهایی در وزارت پست و تلگراف و تلفن داشته در حالی که یک جوان تازه فارغ التحصیل بوده ای توانسته ای به همکاری با یک شرکت معظم مخابراتی پرداخته و یک قرارداد چند هزار میلیاردی را به شرکت مخابراتی خارجی  ام.تی .ان واگذار کرده ای و طبق معمول رانت خوارانی از نوع تو احتمالا چند میلیاردی هم به جیب زده ای ، احتمالا و مثلا اگر پدررانتخوارت در وزارت جهاد بود تو هم الان ادعا می کردی صاجب ژن برتر در شناخت شلغم و لبو هستی !!  یعنی تو می خواهی که مخاطبت باور کند که توجوان 23 ساله از نطر تجربه قراردادهای بین المللی و تجارت ، صفر کیلومتر طرف قرارداد یک شرکت بین المللی قرار گرفته ای و هیچ موضوع دیگری در پس و پشت قضیه این قرارداد نبوده است ؟ نه ، موضوع طور دیگری است خودت رو گول می زنی سعی نکن یه ملت رو گول بزنی  و آن اینکه پدر فرصت طلب تو ، نمی خواسته بعنوان معاون رییس جمهور وارد یک ارتباط تجاری شود و دم به تله بدهد و تو را پیش انداخته و طرف خارجی هم می دانسته که در حال بستن قرارداد نه با تو که با معاون رییس جمهور کشوری است که در آن رشوه و رانت و دزدی غوغا می کند و تویک الف بچه تنها ویترین قضیه هستی ، الحق که فرصت طلبی و مفتخوری را از پدرت خوب آموخته ای ، پدر تونیز قبل از انقلاب  بدون هیچ زحمت و مثلا مبارزه ای ، در حال عشق و حال و تحصیل در آمریکا بوده ، یکبار هم در سال 1354  دستگیر و با دادن قول همکاری و احتمالا دادن اطلاعات راجع به سایر دانشچویان  آزاد شده و باز به آمریکا برگشته ، به این عکس ” محمد رضا عارف ” در زمانیکه در آمریکا بوده نگاه کنید اثری از اسلام و حزب الله و این حرفها در وی می بینید ؟ درست بعد از انقلاب مثل بسیاری دیگر  بر سر سفره آماده غارت برگشته و تو امثال تو را پس انداخته وشما گرگ زاده ها هم به جان مال و اموال مردم افتاده اید ، شرکتی که پدر تو تحت عنوان تو قرارداد چند میلیاردی را نصیب آن کرده و در چند سال پس از تاسیس در ایران حدود 17 هزار میلیارد تومان در آمد داشته ، علت این که هم جناح رقیب تا کنون اسناد حق وحساب پدر لعنتی تو را از این قرارداد رو نکرده است اینستکه پدر تو مثل موش محافظه کار و ترسو است وبرای اینکه اصولگرایان را ناراضی نکند نفس اضافی هم نمی کشد و باصطلاح خر خوب اقا است و ماست خودش را می خورد  .

سالانه هزاران استعداد برتر ایرانی مجبور به مهاجرت شده و در دانشگاههای خارجی خوش می درخشند و ایران از وجودشان تهی می شود  این دقیقا بخاطر سوء استفاده تو وامثال تو در اشغال چندین پست و مقام و باند بازی های شماهاست .

 آن حرامزاده لعنتی دیگر  سید مصطفی  موسوی لاری در حمایت از تو لعنتی ، مردم را که از سخنان تو به رنج آمده اند گله های گاو خطاب می کند . نه مردک ،  قضیه این نیست ، مردم از تضادهای شما دو باند آدمخوار استفاده می کنند تا همه اتان را از مناصب قدرت به زباله دانی تاریخ برانند . سید و سیده در حال غارت اموال مردم و طلبکار هم هستند که سهم اشان را از سفره انقلاب وصول می کنند ، وگرنه مردم بخوبی می دانند از این 22 ساله های صاحب منصب در طیف اصولگرایان هم کم نیست و مردم ما از   فلاحیان و مرتضوی وبذرپاش ..که در سنین کم عالیترین مناصب قضایی را داشتند ازارهای بسیار دیده ند . رانت خواری شما بی هنران   سبب تجمیع قدرت و ثروت در دست چند صد خانواده و  بیکاری و عدم تقسیم قدرت سیاسی و اقتصادی میان هر آنکس که استعدادی دارد شده است . بیکاری ، فقر ،  نا امیدی و اعتیاد ناشی از آن در میان جوانان نتیجه مستقیم زندگی شاهانه و رانت خواری توو امثال تو است که عموما هم اعتقادی نه به کشور نه به ملت نه به سرنوشت مردم ندارید ، وطن شما  ،اعتقاد شما ، دین شما پولهایی است که اختلاس می کنید و اگر زمانی دیگر نتوانید به اختلاس خود ادامه بدهید ، مانند خاوری و وابستگان حرامزاده واعظ طبسی ، به خارج می گریزید .

ببین فقر ناشی از دزدی های تو و نظامی که  مانند زالو از آن ارتزاق می کنی ،  این زن جوان را از خرید شیر خشک ناتوان کرده و او به خود فروشی روی آورده است 

ببیند حرامزاده ها ، دزدی ها و سوء استفادههای شما این مردم را به فلاکت ، نابودی و بی خانمانی انداخته است 

ببیین حرامزاده 14 میلیون حاشیه نشین شهری نتیجه مستقیم خیانتهای نظامی است که تو از طریق آن میلیاردر شده ای

ژن شما یان ژن خیانت به ملت و عارت ام.ال مردم است نه ژن برتر .

 بذرپاش در اولین سالهای بعد از فارغ التحصیلی اش رییس یکی از معظمترین خودروسازی های منطقه می شود ،  مرتضوی در اوان جوانی دادستان می شود ، همه اتان ژن خیانت و دزدی را از “جمهوری آخوندها ” به ارث برده اید ، بیکاری ، نابود شدن تولید نتیجه مستقیم جوانان نادن و بیعرضه ای مانند شماست که مصدر کار شده اید .

بدانید آنگاه که مردم برخیزند ، باید هر کدام از شما ها از مرتضوی و بذرپاش و مداحان جاسوس و آن سه هزار صاحب مدرک دکتری و امثالهم به هفت نقطه گیتی بگریزید ، اما بدانید با تشکیل نطامی دموکراتیک و قانون محور و دادن اطمینان به جهانیان برای بر خورداری شما فراریان از محاکمه ای عادلانه یک به یک شما خیانتکاران را به کشور باز خواهند گرداند ، باور کنید مردم تا شاهی آخر دزدی هایتان را حتی از نوه ها ونبیره هایتان پس خواهند گرفت . و سالها باید جزای خیانتهایتان را با بسر بردن پشت میله های زندان بدهید . منتطر باشید آنروز دور نیست .

 

 

آگهی‌ها

Tagged as: , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, اقتصاد سیاسی, تحلیل سیاسی هفته, در نقد انقلاب, سیاست

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Start here

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: