سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

سرنوشت شوم کشورهایی که بیگانه زادگان بر آنها حکم رانده اند از هیتلر زاده «اتریش» تا » خامنه ای » عراقی زاده

 

beiraghبه سایت «کاوه فرزند ملت » خوش آمدید

برای پیش بینی عاقبت » ایران اسلامی » ،فاجعه  «آلمان نازی » را بیاد بیاورید ، » هیتلر زاده «آلمان » نبود ، » خامنه ای » عراقی زاده است .

نه اینکه زاده » عراق » بودن بد است ، هر ملیت و قومی شایسته احترام است  اما حاکمیت یک » بیگانه» و یا » بیگانه زاده »  بر » ایران » یا هر کشوری در جهان  موجب مشکلاتی می شود که اکنون کشور ما ایران با ان روبروست . دلیل آنهم بسیار ساده است ، هر انسانی و بخصوص سیاستمداران نسبت به مملکت ، آب و خاک و جغرافیای سیاسی احساس مسئولیت می کنند که از نظر فکری و فرهنگی خود را متعلق به آن آب و خاک می دانند .

 

 

بر اساس اسناد منتشره در سایت » خامنه ای »  پدر خامنه ای زاده نجف است ، روسای قوه قضاییه و مقننه زاده عراق هستند ، اخیر معلوم شده است پدر سعید مرتضوی از هند آمده و اواکنون هم  فرزندان خود را به آن کشور فرستاده است ، هاشمی شاهرودی اساسا عراقی است بر اساس مصاحبه » حسین دهباشی » با یک حزب اللهی کشمیری ، اجداد خمینی نیز از هند آمده بوده اند ، این رهبران درجه یک و درجه دو جمهوری آخوندها به دوپارگی هویتی دچا ر و فاقد هویت واحساسات ملی هستند . اینان در هیچ کجای این جهان جای ندارند . درست به همین دلیل است که مثلا » خامنه ای احترام به کوروش را مرده پرستی دانسته و هیچ احساسی نسبت به سنتها ، اعیاد ، نشانه ها وسمبل های ملی ایرانیان ندارد و حتی شخصیتهای تاریخی ایرانیان را نیز تحقیر می کند . وی حتی  احترام به کورش کبیر را که مورد احترام ایرانیان و همه جهانیان است  را مرده پرستی می داند  . آن شیخ کشته شده » مطهری  ،نوروز و سیزده بدر را ، خرافات می خواند . جالب است که اقایان که مظهر خرافی ترین عقاید و سنتها هستند ، ما ایرانیان را خرافی و مرده پرست می نامند .

بعنوان نمونه یکی از کشورهایی که یک بیگانه بر آن حکم رانده آلمان را باد بیاورید  ، » هیتلر» که آلمان را باسیاستهای داخلی و خارجی ماجراجویانه اش یا فاجعه روبرو کرد دچار این دوگانگی هویتی بود ، وی نسبت به آلمان بیگانه زاده ای بود که  در » اتریش » زاده شده بود اما » اتریش » کوچک سالهای آخر قرن نوزده توان اجرا و تحمل طرحهای خطرناک و ماجراجویانه » آدلف » نژاد پرست را نداشت .   » آدلف هیتلر » آلمان پیشرفته وصنعتی  را محل مناسبی برای مجری کردن طرحهای نژاد پرستانه و ماجراجویانه خود دید و «آلمان» و جهان را با فاجعه دهشتناک جنگ دوم جهانی با 70 میلیون کشته و خرابی های بیحد و حصر روبروکرد . همچنانکه بیگانه زادگان حاکم بر ایران ، با  نابود کردن ایران و تحقیر ایرانیان می خواهند به رهبری خیالی دنیای اسلام برسند .

در ایران امروز سیاست مدارانی در قدرت هستند که از دوپارگی هویتی ، رنج می برند ، یا زاده ممالک بیگانه هستند ، یا اصل و نسب » یهودی » دارند ، یا مانند » خمینی » که با تخلص » هندی » شعر می بافت ، اجدادشان از کشمیر آمده است واگر هم هیچکدام از اینها نباشند ، آقایان فعالان سیاسی معروف به » حزب اللهی » خود را قبل از اینکه » ایرانی » بدانند ، متعلق به » دنیای » اسلام» دانسته و منافع دنیای خیالی اسلامی خود را مقدم بر منافع » ایران » می دانند .

با این مقدمات اکنون بهتر می توان به تلاشهای جمهوری آخوندها برای سرازیر کردن پول و امکانات به عراق و لبنان و یمن و سوریه و ساختن ضریح امامزاده ها ی عراق با خشت طلا و ساختن مسافرخانه وجاده و پارک در این کشورها و بقول » حسن نصرالله » تامین هزینه حتی  «لباس زیر » حزب اللهی های لبنان ، پی برد . اینان مجد و شکوه مملکتهایی را که در آن زاده شده اند وخود را متعلق به ان کشورها و آن جغرافیا  و فرهنگ می دانند بر سرنوشت ایران و ایرانی ، مقدم می دانند و در عمل هم این موضوع را ثابت کرده اند .به فقر گسترده و حاشیه نشینی در شهرهای ایران نگاه کنید و پولهای بسیاری را که اینان برای ابادانی کشورهای دیگر هزینه می کنند ببینید تا ادعای ما برایتان اثبات شود .

سردمداران حکومت اسلامی اما همه اینها را نه حتی بخاطر پیشرفت مردم آن کشورها و ابادانی آن سرزمین ها که بخاطر گسترش حوزه نفوذ فرمانروایی خود برآن مناطق می کنند و طبیعی است مردم ان سرزمین ها که به » خامنه ای » و » خمینی » و » سپاه پاسداران » به چشم بیگانگانی بی هویت نگاه می کنند ،در مقابل دست اندازی های اینان بر جغرافیای و تاریخ خود واکنش نشان خواهند داد. پیشرفتهایی هم که ج.ا. در حضور خود در لبنان و سوریه و عراق بدست آورده نوعی از استفاده از تضادهای فرقه ای ، قومی ، مذهبی و سیاسی در آن کشورهاست . شکی نیست که » شیعیان » در عراق ، بحرین ، یمن ، لبنان از بسیاری از حقوق حقه خود محروم بوده وسرکوب شده اند ، اما ج.ا. با دخالتهای خود در این کشورها نه بدنبال کمک به حل این تضادها و احقاق حقوق آن مردم  که بدنبال تحریک شیعه بر علیه حکومتهای خود در جهت پیدا کردن جای پایی در آن مناطق است .پیروزیهایی از این دست  بدرازا نخواهد کشید و این ممالک و سرزمین ها با دستیابی به وحدت ملی و دولتهای مقتدر و مستقر نهایتا عوامل ج.ا. را از کشورهای خود رانده و به انان بچشم اشغالگرانی که در زمان اختلافات داخلی در این کشورها سوء استفاده کرده و در کشورشان حضور یافته نگاه خواهند کرد .» آلمان نازی » نیز برای سالیان دراز بر کشورهای کوچک اطراف خود حکم می راند ، اتحاد شوروی نیز سالها بر » اروپای شرقی » حاکم بود . نتیجه ماجراجویی های «نازی » ها خلع سلاح ، تجزیه و نابودی المان و نتیجه دست اندازی های » شوروی » ، فضای ضد روسی حاکم بر پهنه گسترده شرق اروپا از » اکراین » تا » چکسلواکی » است .

مداخلات سودجویانه ج.ا. در سرزمین های بیگانه ، نطفه های اتحاد میان کشورهای منطقه و قدرتهای بین المللی منطقه ای را بر علیه ایران و ایرانی بوجود آورده است و چشم انداز خطرناکی را برای مردم کشور ما و منطقه رقم خواهد زد .

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دسته‌بندی شده در: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: