سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

» خامنه ای و سپاه » در پی منحرف کردن اعتراضات بحق مردم بسوی «روحانی » ، حذف «ریاست جمهوری «و اجرای طرح » نظام پارلمانی » هستند .

_102192337_5c811fdb-ff58-49b0-9847-92e212c58e19

دستیار آیت‌الله خامنه‌ای: به نظر می‌رسد اگر دولت نباشد کشور بهتر اداره می‌شود

اکنون دیگر دیدن مردم معترض در خیابانهای تهران ودیگر شهرهای ایران که فریاد سر می دهند و حق خود را طلب می کنند  به امری عادی  تبدیل شده است . » کارگران » از عقب افتادن حقوق 25% حداقل معیشت ، مالباختگان از به غارت رفتن حداقل پس انداز ، زنان از ظلمی که بر آنان بخاطر » زن بودن » ، درویش ومعلم و دانشجو و پرستار از بر آورده نشدن حقوق حقه اشان اعتراض می کنند و با سرکوب و باطوم و نیروهای وحشی سرکوبگر روبرو می شوند . ناکارآمدی رژیم در همه امور از تامین حد اقل امنیت اجتماعی  ، امنیت حقوقی ، تامین نیازهای درمانی و حتی معیشت مردم بچشم می خورد  رژیم در وضعیت » بحران ناکارآمدی » قرار داده است .

 رژیم ناکار آمد » خامنه ای و شرکا» در پی تامین » هژمونی تئوری استبدادی و ارتجاعی » شیعه ولایی » بر کشورهایی که در آنها جمعیت قابل توجهی شیعه وجود دارد ، دشمنی دیگر  کشورهای منطقه را برانگیخته و در این میان » ترامپ » رییس جمهور نژاد پرست و ضد مسلمان آمریکا برای جلب رضایت متحدان منطقه ای  و رای دهندگان به خود که » اقلیتی » عقب مانده و بشدت غیر متمدن هستند ، اقدام به برقراری تحریمهای کمرشکن بر علیه ج.ا. کرده است که بدنبال خود پایین آمدن ارزش پول ملی ، عدم سرمایه گذاری شرکت های اروپایی و حتی روسی در کشور ونتیجتا  سختتر شدن زندگی مردم کم معیشت و کارگر و فعله و حاشیه نشین شهری و پرستار و معلم را سبب شده است .

سبب اصلی  افزایش تظاهرات و ابراز نارضایتی ها نا کارامدی بنیادی رژیم ضد ملی فقاهتی است و تحریمها هم در این میان مزید بر علت شده اند . جمهوری اسلامی می خواهد با روشهای دوران و عهد شتر چرانی جامعه بشدت متحول ، اقشار متوسط بشدت مصرف گرا و متمایل به روشهای زندگی آمریکایی و اروپایی و متجدد را اداره کند ، » خامنه ای » می خواهد ، به اصول اساسی زندگی متمدنانه و مدرن یعنی اصل تفکیک قوا ، حاکم بودن آحاد مردم بر تعیین سرنوشت خود ، دخالت دادن همه احزاب و گروههای سیاسی در تعیین خط مشی اداره جامعه و مهمتر از همه تامین اجتماعی گسترده و بالاتر از آن دموکراسی اجتماعی که تضمین کننده استقلال سیاسی و اقتصادی است بی اعتنا باشد . آری اینها سبب همه بحرانهای اجتماعی و سیاسی در جامعه است و همه می دانیم بحرانهایی در همین قد وقامت در دوران ریاست جمهور ولایت مدار » احمدی نژاد » نیز دامنگیر کشور بود .

» خامنه ای و سپاه » می خواهند بر اساس نص آیه » اشداء علی الکفار ، رحماء بینهم » و در قرن بیست و یکم ، هرانکس را که به استبداد وی گردن نگذارد در دسته کفار قرارداده و همه امکانات از مادی و فرهنگی و سیاسی را در اختیار آنانی بگذارد که بله قربان گوی وی باشند و یا هر عقیده ای که دارند برای وی مهم نیست مهم کارآمدی آنان برای این دستگاه ظلم و جور و استبداد و در خدمت درآمد افزایی برای طرحهای ماجراجویانه  وی قرار بگیرند و اینست سبب اصلی نابرابری شدید اقتصادی و ایجاد یکی از نابرابر ترین کشور های جهان تحت عنوان نامربوط » مردم سالاری دینی » همه اینها جان مردم را به لب رسانده و مردم در جستجوی راه حلی که در عین حال  اس و اساس و کیان مملکت را در معرض خطر قرار ندهد به هر دری می زنند .

» خامنه ای » نا توان از پیشنهاد راه حل برای برون رفت از بحران ، سعی در انحراف دادن مسیر حرکت های اعتراضی به گونه ای است که گویا این » دولت اعتدال روحانی » است  که مسبب بحرانهای سیاسی – اجتماعی است که کشوررا به وضعیت فعلی رسانده  است ، در صورتیکه می دانیم روسای جمهوردر نظام ولایی کارگزارانی بیش نبوده اند و مسئول اصلی همه مشکلات کشور شخص » خامنه ای » این ولی فقیه ناکارآمد است .

امروز 4 تیر 1397-25/06/2018 » «رحیم صفوی » دستیار » علی خامنه ای » در جمع پیش کسوتان دفاع مقدس گفته است : «گاهی به نظر می‌رسد اگر دولت نباشد، کشور بهتر اداره می‌شود» ، بیش از این نیز » ظریف » وزیر امور خارجه نظام گفته بود : » فکر نکنید ، اگر روحانی برود ، اصولگرا موفق » می شود . ، مجموعه این اظهار نظرات ، مطرح کردن ویلای 10 هزار متری » فیروز آبادی که در سالهای اخیر به » حسن روحانی » تمایل نشان داده بود  توسط » جنبش دانشجویی عدالتخواه » ، نفوذ دادن عوامل سپاه و خامنه ای و نشان قراردادن » دولت » توسط این عوامل در تظاهرات مردم و انداختن همه مشکلات کشور به گردن » روحانی » و جناح رقیب یعنی » اصلاح طلبان  همه و همه بیانگر گرایشی در میان اصولگرایان برای » حذف دولت » و به جریان انداختن «طرح تغییر نظام ریاستی به پارلمانی » که در آن رییس جمهور و یا نخست وزیر توسط مجلس شورای اسلامی ، انتخاب خواهد شد ، است ، اما ببینیم » سپاه «و » خامنه ای » با اجرای این طرح در پی چه اهدافی هستند و کدام واقعیت ها این دو مرکز اصلی اداره کننده کشور را به این فکر انداخته است ؟

  • » خامنه ای همچنان که در اواخر دوران دولت دهم با دور زدن » احمدی نژاد «به فکر مذاکره با آمریکا بود ، اکنون نیز به فکر رفتن به پای میز مذاکره با » دونالد ترامپ » است ، شروع مذاکرات به معنای در هم شکستن گفتمان شکست خورده باصطلاح  » رهبری مبارزات ضد آمریکایی شیعیان  » است که » خامنه ای » با بازی کردن با این کارت ، سعی در مطرح کردن خود بعنوان چهره ای انقلابی و شکست ناپذیر داشت ، » خامنه ای » و سپاه می خواهند با حذف جناح رقیب و روحانی زمینه مانور دادن آنان را بر روی این شکست از آنان گرفته و خود به یکه تاز میدان مذاکره با آمریکا تبدیل شده و در میان مردم  و هواداران منطقه ای ، خود را یگانه قدرت تصمیم گیر در میدان نشان دهند .
  • مردم هنوز از یاد نبرده اند که که » خامنه ای و سپاه » ، اصولگرایان و دلواپسان اختلاسگر با چه جد و جهدی در انتخابات » ریاست جمهوری » سال 1396 در پی انتخاب شدن » ابراهیم رئیسی » بودند.

  این دو از آنرو از انتخاب شدن » ابراهیم رئیسی » حمایت می کردند که معتقد بودند در صورت رییس جمهور شدن «رییسی» ، تضاد دیر پای میان دو پست کلیدی » ولایت فقیه » و » رییس جمهور » در نظام رنگ خواهد باخت  وسپاه در پیروزی » ابراهیم رییسی » حذف پست ریاست جمهوری و جمع کردن دو پست » ولی فقیه » و ریاست جمهور » را در وی می دید . رای اکثریته به » حسن روحانی » آن طرح را با شکست روبرو کرد . اما مگر اصولگرایان یکبار دیگر دو در طول 8 سال دولتهای » احمدی نژاد »  موضوع » بر سر کار آوردن یک فرد » ولایتمدار » بعنوان رییس جمهور  آزمایش نکردند و شاهد رشد بالاترین تضادها میان » خامنه ای » و » احمدی نژاد » نبودیم ؟ ، مشکل نه الزاما فردی که در این نظام به ریاست جمهوری » می رسد که یکم از تضاد ماهوی میان پدیده ای تحت عنوان » جمهوری اسلامی » است که » جمهوریت به معنای » حاکمیت جمهور مردم » با » اسلامیت سیاسی » که اساسا حقی برای انتخاب مردم قائل نیست ، می باشد و دوم اینکه » خامنه ای » بعنوان رهبری که هیچگونه محدودیت و انتقاد  را در اجرای طرحهای سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی برنمی تابد و هر کس به معنای مطلق هر کس که در این نظام به عنوان » رییس جمهور » انتخاب شود ، نخواهد توانست دخالتهای » ولی فقیه » را در امور اجرایی بپذیرد . پدیده ای به نام » ولایت فقیه » بر اساس مطلق العنان بودن » ولی فقیه » برنامه ریزی شده است و اکنون خامنه ای و یک دوجین از تئوریسین های ، تئوری بی پایه های تحت عنوان » مردم سالاری دینی » به آنسو تمایل دارند که شمشیر را از رو بسته و با حذف «پست ریاست جمهوری » یکبار و برای همیشه خود را از مشکلات » انتخابات ریاست » جمهوری خلاص کنند .

  • » خامنه ای » و » طائب » و مهندسان انتخاباتی با توجه به نتایج انتخابات های 1390 به بعد می دانند که پس از این در هیچ انتخاباتی نمی توانند رای اکثریت رای دهندگان را از آن خود و اصولگرایان کنند ، اینان می دانند که مردم به این موضوع آگاه شده اند که یکی از راههای حذف » خامنه ای » » سپاه » و » اصولگرایان » و حتی نظام نا کارامد فقاهتی ، رای دادن به اصلاح طلبان و اعتدالگرایان است و مردم با چنین حربه ای با کمترین هزینه ، شکست و بی آبرویی ، ولی فقیه شکست خورد ه را به رخ وی و اصولگرایان می کشند ، خامنه ای در پی آنست ،( اما فقط در پی آنست و اینکه موفق شود یانه به عوامل بسیاری بستگی دارد که باید در مقاله ای دیگر به آن پرداخته شود ) که این امکان را از مردم و جناح اعتدال و اصلاح بگیرد . و فقط در یک انتخابات و آنهم انتخابات نمایندگان «مجلس » با چنین چالشی روبرو شود .
  • نظام نا کار آمد  فقاهتی ، با حذف » دولت » و » روحانی »  و به راه انداختن تبلیغات عوامگرایانه ادعا خواهد کرد ، که اکنون و در آن زمان گویا ، علت العلل بروز مشکلات اجتماعی – اقتصادی را یافته و برای آن راه حل پیدا کرده است ، شاید در پی مذاکره با ترامپ و متوقف شدن شدت تحریمها ، شرکتهای اروپایی و حتی آمریکایی شروع به بازگشت به ایران وسرمایه گذاری در صنایع استخراجی نفت کنند و بازار ملتهب ارز و نقدینگی ، موقتا کمی ارام بگیرد ، اما همه می دانیم که این ارامش ، دیری نخواهد پایید ، رژیم قادر به افزایش حقوق کارگران حتی در حد خط فقر نیست ، رژیم قادر به پایان دادن به سرکوب کارگران و معلمان و پرستاران ، نیست ، رژیم باز دراویش را خواهد کشت ، خامنه ای و سپاه و قوه قضاییه بیدادگر آن بازهم به فقر و فحشا و بیعدالتی و نابرابری ، دامن خواهند زد و اما «جمهوری اسلامی » چند گام بزرگ بسوی » تبدیل شدن به حکومت اسلامی » بر خواهد داشت . همراه با یکه تاز شدن اصولگرایان و اختلاسگران حزب الله در عرصه ، سرکوب و بی حقی و نابرابری و فساد سیاسی و اقتصادی بازهم گسترش بیشتری خواهد یافت و کشور ما با بحرانهای جدی تری روبرو خواهد شد و زمینه برخورد اقشار وطبقات مختلف با حاکمیت ، همراه با پشت پازدن آمریکا به هر گونه قول وقرار با » خامنه ای » و » سپاه » ایران ما را ، «مام وطن» را در پرتگاه فاجعه قرار خواهد داد .

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دسته‌بندی شده در: Uncategorized, فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: