به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

از کیف 30 میلیونی نوه دختری امام تا ویلای چند میلیاردی نوادگان مفتخور خمینی ، آمده بودند “حکومت عدل علی” بسازند !!

 

naime

 فعلا از نطر فقرا و کارگران ویا زنانی که از فرط فقر به اعتیاد وخود فروشی کشانده شده اند ،  زندانیانی که بر اثر نبود فرهنگ مناسب رشد و تحصیل و تربیت به جنایت و سرقت روی می آورند و دسته دسته اعدام می شوند ، از نظر همه ما ، ما بر خاک افتادگان ،از نطر ما ، کسانی که داغ فقر و نداری چهره امان را دژم کرده است و به مجرد اعتراض گلوله و شلاق و اعدام و زندان از سوی شما منتظر ماست  مقصر همه اینها ، شما و امام اولتان و امام سیزده شما و دین و آیین شماست

 

آخوندها همیشه بر بالای منبر قبل از ج.ا. وحتی تا کنون برای ما ایرانیان از شخصیتی به نام ” حضرت علی ” می گفتند و مدعی بودند که امام اول شیعیان بسیار عدالت پرور بوده و از اینکه در قلمرو حکومت او ، خلخالی از پای زنی یهودی ، بزور کشانده شود شبها از فرط مسئولیت خواب راحت به چشمش  نمی آمده است ، تا قبل از انقلاب که می گفتند الگوی آنان برای حکومتداری همان الگوی به کار گرفته شده از سوی همان امام اول شیعیان است ، بعد از انقلاب تا مدتی هم همین لاف را میزدند و کم کم که فساد ها و اختلاس ها شروع شد و مردم فهمیدند که بر عکس  بزرگترین اختلاس گران از خود سردمداران حکومت هستن ، لافزنان عدل علی وار ، زبان در کام کشیدندو باصطلاح کوچه بازار ” خفه خوان ” گرفتند .

ali eshraghi

کیف 30میلیون تومانی  نوه خمینی عاطفه اشراقی  با مارک  دولچی گابانا 

خمینی ” انکه تخم اختلاس و دزدی و سوء استفاده و رانتخواری را در این نظام نهادینه کرد و بعد از مرگش هم سالانه میلیونها تومان هزینه مقبره اش را از پول خون مردم فقر زده و بی آب و نان می رباید و طبق گفته ” علی اکبر حبیب مرادی ” معاون مالی – اداری موسسه تنظیم و نشر آثار ” خمینی ” از47.7میلیارد تومان در سال 1391 به 76.96   میلیارد تومان رسیده است شر اصلی در این میانه بود . این مبلغ که ” سید حسن  خمینی درنوشته ای آنرا هزینه موسسه پژوهشی خمینی و حقوق کارکنان محل دفن خمینی و موسسه حفظ و نشر خمینی بر شمرده است ، بجز مبالغ کلانی است که دولت هر ساله بابت گسترش ” حرم خمینی ” ( حدود 12 میلیارد تومان ) می پردازد .

اخیرا ” نعیمه اشراقی ” نوه دختری خمینی ” با آه و ناله و در مصاحبه ای چنان خود و خانواده اش را کم در آمد نشان داده است که گویا باید این خانواده شبهای جمعه به گدایی بروند . در حالیکه شیشه عینک وی دست این دختر متقلب را رو کرد و تصویر ماشین گرانبهای وی در آن شیشه عینک نشان داد که ایشان زندگی اشرافی دارند.

 اما می دانیم که حقیقت جز اینست ، هزینه میلیاردی تحصیل همین ” نعمیه اشراقی ”  از همان بودجه ” حفظ و نشر آثار خمینی ” تامین می شود ، کیف چند ده میلیونی که در دست آن دیگر ” نوه خمینی ” است از همین بودجه تامین می شود ، هزینه ساخت ، یا اجاره و یا زندگی در ویلای شاهانه ای که تخم و ترکه خمینی در آن به آرامش ملکوتی تامین شده از حکومت علی واری که پدر بزرگشان تاسیس کرد می رسند از محل همین پولها تامین می شود ، در حالیکه مردم ما در زباله ها وقبرها بدنبال تکه نانی یا محلی برای گذراندن شب هستند . پس ” حکومت علی وار ” همین بود ؟ ننگ بر شما و حکومت علی وار شما ،  یا شما ” علی وار ” نیستید و زندگی نمی کنید ، یا علی وار همین است که شما به اجرا گذاشته اید .

 فعلا از نطر فقرا و کارگران ویا زنانی که از فرط فقر به اعتیاد وخود فروشی کشانده شده اند ،  زندانیانی که بر اثر نبود فرهنگ مناسب رشد و تحصیل و تربیت به جنایت و سرقت روی می آورند و دسته دسته اعدام می شوند ، از نظر همه ما ، ما بر خاک افتادگان ،از نطر ما ، کسانی که داغ فقر و نداری چهره امان را دژم کرده است و به مجرد اعتراض گلوله و شلاق و اعدام و زندان از سوی شما منتظر ماست  مقصر همه اینها ، شما و امام اولتان و امام سیزده شما و دین و آیین شماست . هر وقت دینداران عادلی را دیدیم ، آنوقت ممکنست به شکل دیگری در باره شما و ادعاهایتان فکر کنیم . لعنت بر شما و حکومت علی وار شما .

naima4

 

آگهی‌ها

Tagged as: , , , , , , , , , , , ,

2 Responses »

  1. آخه یه جوری دروغ بگین که بگنجه طرف نوه امام نیست و نسبت دورتری داره حتی اسمش عاطفه نیست.. اونوقت حرف از کیف سی میلیونیش می زنید؟! بیاید قیمت های کپی و فیکش رو هم در ایران بپرسید

    • نا زلی خانم کپی و فیک مال ما من و شمای فقیر و بیچاره است ، این اختلاسگران فقط اصل استفاده می کنند ، در ضمن اگر شما خودتان هم جز دار و دسته اختلاسگران باشید که دفاع شما از اینان طبیعی است اما اگر جز < بدبخت بیچاره ها و طبقه ضعیف باشید بسیار برای شما متاسفم که که به دام دفاع از این موجودات افتاده اید

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Start here

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: