به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

” امین فردین “با تخریب ” فخر آور ” چه هدفی را دنبال می کند ؟

 

 kavefargif

برنامه ” پشت پرده ” امین فردین ” در ویدیویی پر از اسناد و مدارک دست اول ، بشدت به ” امیر عباس فخر آور ” حمله کرده و در این ویدیو وی را بعنوان فردی متقلب ، دروغگو ، سوء استفاده چی و…… معرفی می کند و می خواهد این موضوع را به بینند القا کند که ” فخر آور ” وابسته به دستگاههای اطلاعاتی ” ج.ا.” است .

اولین سئوال که با دیدن این ویدیو برای مخاطب مطرح می شود در باره ادعای اساسی طرح شده در این برنامه است و آن اینکه ” این همه اسناد سری دستگاههای اطلاعاتی ج.ا. در دست ” امین فردین ” چه می کنند ؟ مثلا سندی که در آن ادعا شده که ” فخر آور ” نوع خاصی از پاسپورت دریافت داشته است که ویژه ماموران امنیتی حکومت اسلامی است ، وجود چنین سند دست اولی قبل از هرچیز نشان دهنده ارتباط ” برنامه پشت پرده ” با دستگاههای اطلاعاتی نظام جمهوری اسلامی است . این ادعای ” امین فردین ” هم که تیم “پشت پرده ” دارای عوامل نفوذی در داخل حکومت است که می توانند اسناد طبقه بندی شده را افشا کنند و کسی هم به آنها شک نکند قطعا قابل اعتنا نیست ، یعنی اگر قرار باشد که مخاطب میان اطلاعاتی بودن ” امین فردین ” و ” فخر آور ” انتخاب کند با توجه به شرایط موجود ، به اطلاعاتی بودن ” امین فردین ” رای می دهد .

پس بر اساس اطلاعات موجود در ویدیوی پشت پرده ، دستگاههای اطلاعاتی نظام به “فخرآور” پاسپورت ویژه ماموران امنیتی داده اند و بازهم بر اساس مستندات همین برنامه ” فخر آور ” به همه صفات بدترین متصف بوده است ، طبیعتا این سئوال پیش می اید که دستگاههای اطلاعاتی نظام امام زمانی که می خواهد به همه دنیا درس اخلاق بدهد و مدعی داشتن سیاست دینی و اخلاقی است چرا به چنین آدمی که می دانسته همه آن صفات را که ” امین فردین ” می گوید دارد ، پاسپورت ویژه داده است ؟ یعنی دارا بودن  پاسپورت ویژه ماموران امنیتی ؟

در برسی ویدیومذکور چند قدم پیش می رویم ، فرض کنیم ادعاهای ” پشت پرده ” در باره ” فخر آور ” همه درست ، ما که هنوز حرفهای ” امیر عباس ” را نشنیده ایم ، پس مجبوریم فرض کنیم ، چه اتفاقی افتاده است که چنین فرد بر اساس ادعای “امین فردین ” بی مقداری به مجرد رسیدن به دبی و بعد آمریکا ، سر از عالیترین مراجع سیاسی ” ایالات متحده آمریکا ” مثل ” سنا ” ، ” کنگره ” و دانشگاه در می آورد ؟ ایا معامله ای در جریان بوده است که سیستم امنیتی ج.ا. از ” فخر آور ” بقول معروف ” رکب ” خورده است ؟ این چه سیستم امنیتی است که از یک فرد بقول شما چنان بی مقدار کلک خورده است ؟ یعنی ” امین فردین ” هم برخلاف ادعاهایش و مطابق معمول ، بخشی از واقعیات را می گوید و بخش دیگر را پنهان نگه می دارد ، پنهان کردن حقیقت از سوی ” پشت پرده ” برای خدمت به کدام مراجع است ؟ در خدمت به جمهوری اسلامی ؟ یعنی خود ” امین فردین ” هم ذوب شده در ولایت آقا است و حریم سلطان را نگه می دارد ؟

اما ببینیم که ویدیو ی تخریب ” فخر آور ” جه هدفی را دنبال می کند ؟ این ویدیو می خواهد بگوبد که ” اپوزیسیون ” جمهوری اسلامی ” همه کلاهبردار ، بیمار جنسی ، جاسوس و وطن فروش هستند ، اولا که ادعاهای شما بر علیه ” فخر آور ” اثبات نشده است ، دوما به فرض اینکه یک نفر از مخالفان ج.ا. نقاط ضعفی داشته باشد ، آیا “پشت پرده ” محق است که به مخاطب خود سعی درالقای ادعای  بی ارزش بودن کل مخالفان نظام را داشته باشد ، اپوزیسیون ج.ا شامل طیف گسترده از چپ مارکسیست تا طرفدران نظام سابق است واکثریت فعالان آن از پاکترین فرزندان این ملت هستند .

 از یاد نبریم که امین فردین با همین شدت وحدتی که به ” فخر آور” حمله می کند به اصلاح طلبان و هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی و مهندس موسوی  هم حمله می کند و همه را جاسوس و عامل خارجی نام می برد که سستی چنین ادعاهایی بر همه روشن است .تو گویی که ” امین فردین ” عروسک سخنگوی “حسن عباسی ” و ” احمدی نژاد ”  است ، که  اصولگرا و اصلاح طلب  و اپوزیسیون را یکجایه می کوبند و معتقد هستند که ” سید علی خامنه ای ” مظلوم است و در دام و حلقه ناکثین و فاسقین و خلاصه چنین افرادی افتاده است و برای نجات مملکت باید به یاری ” آقا ی تنهای خار در گلو گیر کرده  ” برخواست .

بنظر می رسد که ” فخر آور ” توانسته سر سیستم به قول خودشان قدر قدرت ” امنیتی ” سربازان گمنام آقا امام زمان ” را کلاه بگذارد و از امکانات آنان استفاده کرده به آمریکا برود و در آنجا مثل همه نجات یافتگان از دام بلای ولایت ، بشدت بر علیه ج.ا. فعالیت می کند و اقایان از این موضوع خشمگین ، اکنون بر علیه وی سند رو می کنند ،اما اینان باید  اول بگویند چرا به ” فخر آور ” امکانات دادید ؟

” فخر آور  نهایتا و در حال حاضر ” سرنگونی ” طلب است که  سیاست وی در مورد وحدت با مقامات آمریکایی قابل نقد است ، سیاستش در مورد حمایت از تحریمها قابل نقد است ، شاید از نظر اخلاقی هزار حرف در باره وی بتوان زد  اما به هر حال زمین تا آسمان با ” امین فردین ” و امثالهم که بوی شکنجه و تعزیر و الکل ضد عفونی برای پاهای شلاق خورده در اتاق های شکنجه از وی به مشام می رسد و در ویدیوی مصاحبه با ” الناز قاسمی ” وجود شکنجه در زندانهای ج.ا.را کاملا نفی می کند  فرق داشته  و به وی شرف دارد .

                 

Tagged as: , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: