به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

گفته بودند که دفاع از سوریه بر دفاع از کشور اولویت دارد، ایران برای اینان غنیمت است نه میهن !

 

 

parchamirangif

خون جوانان و مرزبانان بیدفاع مرزها به گردن ” خامنه ای ” و  رهبران بی لیاقت ” سپاه ” است 

 

شبانگاه روز دو‌شنبه 30/09/1397 برابر با 22/10/2018 در برجک ۱۰۴ در دهنه تنگوک در منطقه لولکدان میرجاوه شش بسیجی، ۴ سرباز وظیفه و یک کادر مرزبانی توسط عد ه ای  که خود را گروه “جیش العدل”  می نامند ربوده شدند.

پیش از این نیز “ در سحرگاه روز هفدهم بهمن سال 1392/2013 ، پنج سرباز ایرانی در منطقه جکیگور استان سیستان و بلوچستان و در نزدیکی مرزهای کشور پاکستان مفقود شدند. در تاریخ 20 بهمن گروهک موسوم به «جیش‌العدل ایران» با انتشار تصاویری در صفحه توئیتر خود مسئولیت ربایش 5 نفر از مرزبان‌های ایرانی را بر عهده گرفت. گرچه هیچ گاه به طور رسمی علت اصلی ربایش مرزبانان ایرانی اعلام نشد اما برخی از سایت ها خارج از کشور موضوعاتی همچون آزادی زندانیان اهل تسنن و همچنین آزاد شدن برخی از اعضای گروه تروریستی جیش العدل که در زندان های ایران به سر می بردند را به عنوان مطالبه جیش العدل در مقابل ازادی سربازان ایرانی عنوان می کردند.” به نقل از نامه نیوز

مهاجمان در هر دو مورد با اطمینان کامل از عدم مقابله از درون مقرهای مرزبانی همراه  با امکانات فیلمبرداری به این مقرها حمله و با توهین و ضرب و شتم مرزبانان کشورمان ایران را اسیر کردند که در مورد سال 1392 به خبر مشکوک بدار آویخته شدن یکی از اسیر شدگان بنام ” جمشید دانایی فرد ” و آزادی بقیه اسرا منجر شد ومورد اخیر نیز هنوز به نهایتی نرسیده است .

در سال 92 نیز ادعا شد که سربازان در زمان به اسارت گرفته شدن در خواب بوده اند ، اکنون نیز از سوی ” عزیز جعفری ” فرمانده سپاه اعلام شده است که  اسیر شدگان توسط یک نیروی نفوذی بیهوش شده و بعدا به اسارت گرفته شده اند .

چنانچه به فیلم ارائه شده از سوی گروه موسوم به ” جیش العدل ” که اسارت سربازان ایرانی را در منطقه میر جاوه را نشان می دهد توجه کنید متوجه می شوید که این مقر مرزبانی یک پاسگاه کامل بوده و مهاجمین ادعا می کنند که توانسته اند بعد از خلع سلاح نگهبانان به داخل پاسگاه نفوذ کرده ، آنان را اسیر نموده و تجهیزات و سلاحهای موجود در پاسگاه را نیز به غنیمت بگیرند  .

موضوع اساسی در این مورد اخبار ضد و نقیضی است که از سوی رهبران نظامی و سیاسی ج.ا. ابراز شده است  .

 در هر دو مورد علل حادثه ، غافلگیرشدن مرزبانان،  بیهوش و یا بی اثر شدن توسط عوامل نفوذی طرح شده است ، اگر سیستم ضد اطلاعات واحدهای فرماندهی مرزبانی که در مورد میرجاوه تحت مسئولیت ” سپاه پاسدران ” است چنین بی در و پیکر است ، چگونه می توان به این مجموعه برای حفاظت از مرزهای کشور اعتماد کرد ؟، چرا در ارتباط با حادثه سال 1392 هیچگاه گزارشی از روشن شدن وضعیت  فرماندهان مقصر در بروز آن حادثه به مردم ارائه نشد ؟ نیروی نفوذی چه کسی بود و در چه محدوده ای امکان عملیات داشته است  ؟ و یا امروز در حادثه میر جاوه نیروی نفوذی کیست و چگونه به مرکزی تا به این حد با اهمیت نفوذ کرده است ؟ آیا این نفوذی در مراکز فرماندهی عالی حکومت اسلامی است ؟ اگر اینست  چرا مسئولین بی لیا قتی که سبب بروز چنین فجایعی می شوند را به مردم معرفی نکرده و آنان را به مجاذات نمی رسانید ، چرا یک روزنامه نگار ، یک درویش یک بهایی و یا یک زن که روسری نمی پوشد را بعنوان عامل تهاجم دشمن به اشد مجاذات می رسانید و حتی می کشید ، اما دشمن  در روز روشن آمده است ومقرهای مرزبانی را تسخیر کرده ، خلع سلاح کرده و جوانان این مرز وبوم را به اسارت برده  و فرماندهان بیعرضه سپاه وآخوندهای سیاسی – عقیدتی هیچ مسئولیتی بعهده نگرفته و حتی توضیح قانع کنند های هم در این باره به افکار عمومی نمی دهند . می توان این احتمال را دارد که موضوع بیهوش کردن و عامل نفوذی اساسا سرپوشی باشد برای بیعرضه بودن مسئولین ضد اطلاعات واحد مربوطه و یا وجود عوامل دشمن در مراکز فرماندهی عالی نظام بی در و پیکر اسلامی !  سرنوشت گروهبان دانایی فرد هنوز هم در هاله ای از ابهام است ، آیا سربازانی که در صبحگاه سه شنبه پیش دستگیر شدند نیز به این سرنوشت نامعلوم دچار خواهند شد ؟

چرا سپاه و بسیج  که برای دفاع از حکومت ” بشار اسد ”  گویا شجاعانه می جنگند و از بالاترین امکانات لجستیک و میدانی بر خوردارهستند برای دفاع از مرزهای کشور خودمان کمترین امکانات را ندارند  ؟ ،می توان جواب این سئوال رادرجمله معروف “مهدی طا ئب رئيس شوراي مركزي قرارگاه عمار  پیداکرد که گفت : “سوریه استان سی و پنجم و یک استان استراتژیک برای ماست. اگر دشمن به ما هجوم کند و بخواهد سوریه یا خوزستان را بگیرد اولویت با این است که ما سوریه را نگه داریم.”» به نقل از سایت رادیو فردا

آخوندها و نظامیان تحت امرشان هیچ احساس و عاطفه ای نسبت به ایران و ایرانی نداشته و برای ایدئولوژی عقب مانده ای به نام ” ولایت فقیه ” حاضر به نابودی ایران هم هستند ، دفاع آنان از ایران هم برای اینان فقط تا به آن حد است که به حفظ نظام ناکارآمد اسلامی کمک کند اینان برای حفظ حکومت خود اگر لازم باشد ایران را نیز آتش خواهند کشید .

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, مقالات و نوشته های ژئو پولیتیک ایران ، خاور میانه ، زوسیه و ایران, سیاست

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: