به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

” روح الله زم ” به دروغگوییهای خود ادامه می دهد .

این نوشته در باره ” روح الله زم ” بعد از پخش دو مستند از صدای و سیمای ج.ا. در باره  وی است . در ادامه به برخورد ” روح الله ” با این مستندها ، برخورد آن بخش از اپوزیسیون خارج از کشور که از ابتدا مدافع وی بوده وبر اساس اخبار منتشره در ” آمد نیوز ” تاکتیک های مبارزاتی خود را تنظیم می کردند صحبت می کنیم و در نهایت نظر خود را در باره  تاثیرات مستند ها در فضای مبارزاتی بر علیه ج.ا.و اینکه باید با” روح الله زم “چه برخوردی کرد مطرح خواهیم کرد .

             آقا و آقا زاده 

قبل از هر چیز در پاسخ  به این ادعا که برخورد با ” روح الله زم ” موجب تضعیف یکی از منابع خبری مخالف رژیم  و یکی از فعالان اپوزیسون می شود باید گفت که هیچ نقدی را نباید موجب تضعیف کسی دانست و بنظر ما ” زم ” را اساسا نباید اپوزیسیون ج.ا. دانست . وی فرد مشکوکی است که تبار فکری و اجتماعی اش معلوم نیست ، اصلاح طلب است ؟ اصولگرا است ؟ سلطنت طلب است ، جمهوری خواه است ” وی خود می گوید که روزنامه نگار است . اما فعالیت های وی را می توان بعنوان یک فعال سیاسی بر انداز قلمداد کرد و نقد وی نه جلوگیری از گردش آزاد اطلاعات که نقد یک روش معین مبارزاتی ادعایی وی در جهت سرنگونی ج.ا. است .

با توجه به مستندات مطروحه در برنامه  تلویزیونی “ایستگاه پایانی دروغ ” ، وی از ابتدا تا پایان  ، فریب مامور اطلاعاتی ج.ا. را خورده و در جه این فریب خوردگی تا به آن حد بوده است که مسئول وی در ” وزارت اطلاعات ” یا ” اطلاعات سپاه ” متن اخبار وی در ” آمد نیوز ”  را دیکته می کرده است . اینکه ” زم ” ادعامی کند که در میانه کار متوجه نفوذ شده بوده است بیشتر یاد آور کسی است که دزدی آمده هر آنچه را که داشته برده به ناموسش هم تعرض کرده و بعد مدعی شودکه من خودم را به خواب زدم که دزد را خوب شناسایی کنم  … اگر زم متوجه این نفوذ شده بود قبل از انتشار مستندها ” این موضوع را رسما ثبت می کرد ، چه اینکه وی مدعی است توسط فرد ی که از خود وی احمقتر می نماید ( وفا نیکفر )عوامل کنترل کننده خود را مدیریت می کرده است .چگونه وی که در وزارت اطاعات 20 نفوذی دارد متوجه نشده بود که می خواهند  دو مستند در باره وی  بر روی آنتن ببرند ؟ چگونه است که این ” وفای نیکفر ” نتوانسته بود این خبر را بفهمد ؟ باور کنید یک آدم احمق ، دیگران را احمق فرض می کند و باعث خنده دیگران می شود .

  در تاریخ 13/12/2018 برابر 22/09/1397 در “آمد نیوز” مجموعه خبری تحت عنوان “عملیات کوروش 2″  منتشر شد که در همان موقع من خود از کانال تلگرامی ” آمد نیوز – صدای مردم ” آن را بطور کامل نسخه برداری کرده و آنرا تحت عنوان ” دروغهای آمد نیوز ” نام نهادم . در بخشی از مستند منتشره در صدا وسیما ی ج.ا. می بینیم که این متن از سوی مامور اطلاعات ج.ا به ” روح الله ” دیکته می شده و این فرد که فقط می توان نام ” پخمه ” بر وی نهاد ، هر انچه که به وی د یکته می شده است را بی کم و کاست منتشر می کرده است . بخشی ازاپوزیسیون مانند “امیر عباس فخر آور ” ، ” علی جوانمردی ” ، ” کیهان لندن ” و ” فرهودی ” و بخشهای نزدیک به فعالان سیاسی طرفدار نظام سابق ، بر اساس این اخبار که گویا از درون خود نظام به بیرون درز کرده است تاکتیک های مبارزاتی تنظیم می کردند ، یکی از فتح تهران در همان روز ها ، دیگری از میدان میلیونی و آن یکی از تشکیل کنفرانس ورشو برای رتق و فتق امور سرنگونی حرف میزد .” علی جوانمردی ” هروز با آب و تاب از سرنگونی قریب الوقوع حرف میزد، اکنون می توان فهمید که وقتی ” جوانمردی ” هرروزه خبر سرنگونی برای فردا را اعلام می کرد ، از اخبار ” زم ” استفاده می کرده است که به وی می گفت : ” قرار است در بهمن ماه 1397 سلسله شورشهایی در ایران در بگیرد و طومار رژیم را در هم بپیچد .” علی جوانمردی” و این همه سادگی ! کمی عجیب می نماید .  ” علی جوانمردی ”  باید جواب بدهد که چگونه فریب آدم ” بله ” و احمقی بنام ” روح الله زم ” را خورد ودر آن روز ها  از سرنگونی در روزهای نزدیک خبر میداد  !

 ” امیر عباس فخر آور ” که ادعای صداقت  با مردم دارد باید جوابگوی حمایت هایش از ” روح الله ” باشد که می گفت باوی برای افشای ” امین فردین ” دست به یکی کرده وبر اساس اخبار رژیم ساخته ” از میدان میلیونی”  و این دروغ های رژیم ساخته سخن می گت ، براستی چرا اینان با این همه امکانات که دارند فریب یک ابله آخوند زاده بنام ” روح الله زم ” را می خورند .

 آسیبی که اشتباهات این افراد به مبارزه برعلیه ج.ا. زد اینستکه تامدتها هیچ مبارزی در داخل به اخباری که از سوی هر فرد براندازی مطرح شود اعتماد نخواهند کرد و بقول معروف  هر فرد از سایه اش خواهد ترسید .

جالب است که ” زم ” حتی بعد از این رسوایی ، خود را از تک و تا نینداخته و می گوید هنوز هم 20 عامل اطلاعاتی در درون سیستم های اطلاعاتی ج.ا. دارد . آیا می توان کمی عقل داشت و به این ادعا نخندید ؟ سیستم اطلاعاتی ج.ا. که آنقدر قوی است که می تواند یک مامور اف بی ای را اجیر خود کند! یک وزیر دولت اسراییل را به جاسوسی برای خود وادارد و تلفن دستی ” بنی گانتس ” را حک کند ، آنقدر احمق است که فرد کم شعوری مانند زم ، بیست مامور نفوذی در درون آن داشته باشد و هر روز هم اخبار درز شده را بدون ترس از لو رفتن عواملش انتشار دهد  ؟

سازمان های بزرگ جاسوسی جهان مانند سیا ، ام آی سیکس ، شین بیت و … اگر هم در یک سازمان اطلاعاتی دیگر ، مخبر داشته باشند ، اخبار به دست آمده از مخبر خود را نه تنها انتشار نمی دهند که تا مدتها از آنها استفاده هم نمی کنند تا امنیت مخبرشان به خطر نیفتد ، کدام عقل سلیم باور می کند که ” روح الله زم ” یک تنه یک سیستم اطلاعاتی در درون وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه بوجود آورده و سازماندهی می کند  که بدون ترس از لو رفتن ، اخبار بدست آمده از آنان را منتشر نماید !! چرا  فردی مانند ” شهرام همایون ” و ” نوری زاده ” ،  ” روح الله زم ” را مورد لطف قرار داده و به نوعی می خواهند برای وی در میان مخاطبان خود آبرو بخرند قطعا مشکوک است . این افراد نه کادر های سیاسی که ” ارتزاق کنند گان ” از سیاست هستند و به همین خاطر هم براحتی فریب می خورند ، من حتی احتمال می دهم که دستگاههای اطلاعاتی رژیم توسط ” روح الله زم ” بسیاری از اعضای اپوزیسیون نزدیک به رضا پهلوی ، کیهان لندن ، اپوزیسیون آمریکا نشین  را با دادن پولهای کلان نمک گیر کرده باشند وگرنه این همه توجه به ” زم ” از سوی این آقیان عجیب نبود واکنون هم  اینان علیرغم این همه مدرک در محکومیت ” زم ” جرات برخورد و طرد وی را نمی کنند ، ارتزاق کنند گان از سیاست درد مردم ندارند و با شنیدن بوی کباب از هر سو براحتی سر و مسیر خود را بدانسو بر میگردانند . 

ضرری که ” روح الله زم ” به اپوزیسیون زد این بود که 1- در ناآرامیهای مرداد ماه 1397 نقش فعال بازی کرده و برنامه های دستگاههای اطلاعاتی ج.ا.را در برخورد با آن تظاهرات اجرا کرد که اخبار دستگیریها و ضررهای جبران ناپذیر ناشی از اشتباهات وی که تن به خیانت میزند فقط بعد از سرنگونی ج.ا. معلوم خواهد شد .2- بنظر میرسد که نقش روح الله زم در تظاهرات مرداد ماه 97حتی در حد تعیین محل تجمعات اعتراضی و یا حتی نوع شعارهای مطروحه از قبیل دفاع از ” شاهزاده رضا پهلوی ” عمل کرده است .بنظر میرسد که دستگاههای اطلاعات ج.ا. درجه کامل اعمال تاثیر گذاری خود بر ” زم ” را در مستندهای بنمایش در آمده  بطور کامل نشان نداده اند .

مشکل اپوزیسیون طرفدار نظام سابق از فخر آور تا نوری زاده و جوانمردی درشکست سخت اعتماد به ” روح الله زم ”  اینستکه اینان هنوز به بخشی از روحانیت که بر علیه ” خامنه ای ” عمل می کنند ، امید دارند ومعتقد به روحانیت خوب غیر فقاهتی در مقابل روحانیت فقاهتی هستند و به همین خاطر از آخوند زاده ای بنام ” روح الله زم ” گول خوردند ، هنوز هم از وی دفاع کرده و می خواهند وی را مورد اعتماد مبارزان وتظاهر کنند گان بر علیه ج.ا. نگاه دارند .

شو تلویزیونی که ” فرهودی ” که اساسا فردی ساده و کم اطلاع از پیچیدگی های سیاست در ایران و اساسا  غیر سیاسی است همراه با ” روح الله زم ” و فردی بنام ” وفا نیکفر ”  برای کمک به ” زم “اجرا کردند باز بیشتر موجب خنده ومسخره آنان شد .

از همین الان می توان منتظر روزی بود که معلوم شود همین ” وفا نیکفر ” هم در ارتباط با مامور “ج.ا.” بوده باشد  که برای تمسخر اپوزیسیون سلطنت طلب ، و حتی بعد از انتشار ” مستندها ”  مدیریت این اقایان را ادامه داده است و دیر نیست که شاهد بازگشت این دو  به کشور باشیم .

افراد مشکوکی مانند ، روح الله زم ” در مبارزه بر علیه ” ج.ا.” خطر ناک هستند و باید از آنها فاصله گرفت ، هر نوع فعالیت که به خرید آبرو برای وی منجر شود ، به مبارزان ، تظاهر کنند گان و مردم معترض ضربات جبران ناپذیر  وارد خواهد کرد .

ضمیه

این متن دقیقا از صفحه تلگرامی ” صدای مردم ” در همان روز انتشار نسخه برداری شده است و جالب است که من خود در همانروز عنوان دروغهای آمد نیوز بر آن نهادم ، مزخرف بودن این خبر در همان نگاه اول بر یک کادر سیاسی روشن بود  چگونه است که افرادی که به وی اعتماد کردند تا حد بلاهت  ، ساده بودند ؟ 

دروغهای آمد نیوز 13/12/2018/ برابر 22/09/1397

بزودی با سفر یکی از عناصر اپوزیسیون به اسرائیل و اقامت در معروف‌ترین هتل تل‌آویو که با برنامه‌ریزی یکی از شخصیت‌های مشهور ایرانی مورد تأیید دولت اسرائیل انجام می‌شود، عملیات «کوروش ۲» به طور رسمی آغاز به کار خواهد کرد

در این عملیات که با کلیدواژه‌ی «براندازی» آغاز به کار می‌کند، این شخصیت سیاسی به عنوان «کوروش دوم» به جامعه‌ی ایرانی و جهانی معرفی و پس از آن عملیات گسترده داخلی و بین‌المللی برای بازگشت او به ایران آغاز می‌شود

گفته شده عملیات «کوروش ۲»، کلید «فتح تهران» خواهد بود

عملیات «کوروش ۲» در یک ستاد عالی با حضور افسران حرفه‌ای کشور اسرائیل و با کمک مالی یک کشور بزرگ عربی، به تصویب کلوپ قدرتی گوادلوپ رسیده است

این کلوپ قدرتی پیش‌تر در سال ۱۹۷۹/۱۳۵۷ تصمیم گرفت که «محمدرضا پهلوی» پادشاه فقید ایران از کشور خارج و زمام امور را به انقلابیون بسپارد

ممکن است در هفته‌های پیش‌ رو، ابعاد عملیات نظامی و اطلاعاتی این پروژه، که «راهی به سوی تهران» و «فتح پایتخت» است، توسط «آمدنیوز» رمزگشایی و منتشر شود

 

:red_circle: #اختصاصی_آمدنیوز: آیا سقوط رژیم ایران نزدیک است؟ پروژه «کوروش ۲، کلید فتح تهران» (قسمت دوم)

:id: @Sedaiemardom

جریان استراتژی‌های جهانی، شرایط را به گونه‌ای رقم زده که‌ آینده‌ی خاورمیانه جز با «تحول سریع»، راهی در پیش رو ندارد. در واقع ایالات متحده آمریکا در حال جهت‌گیری به سوی پاسیفیک برای مقابله با دو دشمن اصلی خود (چین و روسیه) است و اسراییل و عربستان هم در حال نبرد پنهانی با رژیم دیکتاتوری ایران. این یعنی شرایط «تحول سریع» در منطقه و البته به وسیله‌ی نارضایتی مردم در ایران بیش از پیش فراهم شده است. 

 

منابع آگاه می‌گویند پروژه «کوروش ۲» راه‌حل نهایی حل بحران منطقه‌ای رژیم دیکتاتوری ایران در خاورمیانه است که قطب‌های قدرت در خاورمیانه را به جایگاه اصلی خود برخواهد گرداند، آسیب‌های آمریکا در مقابله با «روسیه و چین» را کاهش خواهد داد و ظرفیت انرژی خاورمیانه در این چارچوب، به کمک مدیریت مدیریت جهانی آمریکا می‌آید تا توان این کشور را برای «تحول سریع در ایران» افزایش دهد. 

 

«نفر برگزیده‌ی اپوزیسیون» که اصلی‌ترین گزینه‌ی اسرائیل برای حل همیشگی مشکل رژیم ایران است، با تلاش بسیار رضایت آمریکا در مورد وی اخذ شده است. همه‌ی اجزای اپوزیسیون تحول‌خواه در «روز مقرر»، تحت فرماندهی «ستاد عملیات» در یکی از کشورهای مهم خاورمیانه و مقرهای اصلی آن در منطقه در خواهند آمد. سه پایگاه کوچک و بسیار مهم که در آینده به طور پنهانی در ایران فتح خواهند شد، نقطه‌ی اصلی هدایت کانون‌های سراسری مبارزه علیه رژیم ایران خواهند بود.

 

شبکه‌ی اطلاعاتی قوی و سراسری با امکانات جدید فنی و بی‌نظیر مجهز خواهد شد تا حلقه‌های اعتراضی را به هم متصل کرده و تحت پرچم «رهبر برگزیده» که عنوان «کوروش ۲» یا همان «کوروش دوم» را دارد، فعالیت خود را گسترش و به نقطه‌ی پایان رژیم ایران نزدیک کند.

 

بحران‌های اقتصادی، سیاسی و تحرکات ویژه نظامی، پیوست اصلی این عملیات بزرگ خواهد بود.

 

رهبران پنهان اقوام در ایران در این پروژه توجیه و آماده‌ی پیوستن به آن هستند.

 

جزئیات عملیات در «دی‌ماه داغ ۹۷» و سالگرد قیام سراسری دی‌ماه ۹۶، در چند مرحله به اطلاع «مخاطبان هوشمند آمدنیوز» خواهد رسید.

 

 

Tagged as: , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: