به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

رانتخواران چنین مستحق …. : فریدالدین حداد عادل و امثالهم در داخل و ” مسیح علی نژاد” ها در خارج نان در خون مردم میزنند .

masihfarid

رانتخواران همان کفتارهای جوامع انسانی هستند ، منتظر می شوند تا نقطه ضعف ویا بحرانی در روابط سیاسی  ، اجتماعی و اقتصادی هویدا شود تا اینان با هیاهوو ادعای خدمت به خلق و مردم به سوء استفاده شخصی پرداخته ، کیسه خود پر کنند و مال و منالی جمع کنند و بعد که آبها از آسیاب افتاد ، عطای سیاست را به لقایش بخشیده دست از ادعاهای خدمت به مردم و وطن دست بکشند .

اگر نام این دو فرد در تیتر نوشته آمد نه اینکه این دو وِیژگی خاصی در ارتزاق از سیاست داشته باشند ، فقط به این خاطر که این دو و این روزها ، نامشان بیشتر در شبکه های اجتماعی مطرح شده است ، و گرنه در داخل و درون روابط پر از امتیاز و نابرابری ” ج.ا.” اختلاس و رانتخواری از صدر شروع و تا آن خادم حرم هر امام زاده ای ادامه داشته و در این مورد هیچ فرقی هم میان اصولگرا و اصلاح طلب وجود ندارد ، البته من نیازی به آوردن مدرک و دلیل و سند برای اثبات رانتخوار بودن و اختلاسگر بودن مقامات  درجمهوری اسلامی نمی بینم ، فقط نگاهی به رسانه هایی که در خود ” ج.ا.” منتشر می شوند بیندازید ، تا ببینید که کوس رسوایی رانتخواران  بر سر هر بازار زده می شود . رانتخواران و سوء استفاده چیان از سیاست معمولا بسیار هم وقیح و از ملت طلبکار هستند ، همین ” فریدالدین حداد عادل ” که مادرش با نبود مدرسه در خور برای او به فکر تاسیس ” مدارس انتفاعی ” افتاده است و اکنون نیز با سوء استفاده از نزدیکی به محافل قدرت ، خود را داخل آدم حساب می کند و مدیر مدرسه شده  ، با هشتگ خنده و مسخره ، مبتلایان به ” کرونا ” را به ریشخند می گیرد و بعد که برای این کار خود مورد نقد یک برنامه فکاهی قرار گرفت ، بر آن فرد چنان می کند که بیاید و در رسانه سراسری خانواده فاسد ” حداد عادل ” را خانواده فرهنگی بنامد وقتی که به پوزش خواهی وی نگاه کنید می بینید که با چه حرمان و غمی ، به مانند آن زمان که ” گالیله ” در محضر دادگاههای تفتیش عقیده کلیسا می گفت ” زمین گرد نیست ” وبا پایش گرد بودن زمین را در محلی که ایستاده بود ترسیم می کرد ، می گفت که مجبور است از گفته حق خودش عذر بخواهد و گرنه کار ش را از دست می دهد و زندگی اش مختل می شود . از آنسو نیز کسانی را می بینیم که لباس اپوزیسیون پوشیده و فریاداعتراض به حکومت سر می دهند ، چالش های اجتماعی برای خیزاندن زنان براه می انداختند ، باعث دستگیری دهها و صدها زن و دختر شدند ، آیا در میان افرادی از این دست نیز می توان کسانی را به صفت ” رانتخوار ” متصف کرد ؟ بجرات می توان گفت  آری در صفوف مخالفان ” ج.ا.” نیز رانتخوار وجود دارد . افرادی در میان مخالفین نظام حاکم هستند که مخالفت خود با ” ج.ا.” را به سرمایه مال اندوزی برای خود تبدیل می کنند و با گرفتن پروژه هایی از دولتهایی که با ” ج.ا.” تضاد داشته و با توجه به امکانات و شناختی که از روابط درونی رژیم دارند ، و با نام اجرای پروژه های حرکات ضد رژیمی ، مبالغ کلانی از آن دولت دریافت می دارند ، اما معمولا مجریان ایرانی این پروژه ها بعد از مدتی و البته نه اتفاقی صاحب املاک منقول و غیر منقول با زندگی های لوکس آنچنانی می شوند ، در حالتیکه ایرانیانی با سواد بالاتر و موقعیتهای اجتماعی ممتازتر خواب داشتن آن امکانات و موقعیت های اجتماعی را هم نمی بینند ، آیا نمی توان قضاوت کرد که یک مجری پروژه های ضد ” ج.ا.” که کار فرمایش یک دولت خارجی است از راه اجرای همین پروژه ها میلیونر شده اند ؟ واگر بتوان چنین احتمالی داد چگونه می توان به صداقت مجریان پروژه هایی از این دست در اینکه منظورشان خدمت به وطن بوده است اعتماد کرد و بالاتر از همه آن ایرانی ای که دراجرای پروژه هایی برای رسیدن به  اهداف ادعایی  سیاسی خود یک کارفرمای خارجی دارد چگونه می تواند مدعی مقدم نشمردن منافع دولت کارفرمای خارجی را بر منافع ملت خود داشته باشد ؟

به یک نمونه مشخص اشاره کنیم : دولت آمریکا برای به مذاکره کشاندن ” ج.ا.” نیاز به ایجاد ناآرامی در داخل کشور دارد و می خواهد با توجه به وجود سرکوب و حبس و زندان برای زنان ضد حجاب اجباری که آنرا را توهین به آزادی و شخصیت انسانی خود میدانند ، زمینه اعتراض  زنان ایران را فراهم کند ، درحرکتی بنام ” چهارشنبه های سفید” زنان زیادی که عمدتا از میان اقشار متوسط و مرفه هستند ، تصاویر و ویدیوهای بی حجاب خود را برای بر پا کنندگان این چالش ارسال می کنند ، تعداد زیادی از آنان دستگیر شده که به حبسهای طولانی محکوم  شده اند ، از انسو اسنادی در اینترنت منتشر می شود که مجری طرح مبلغی در حدود 500 هزار دلار از یک موسسه وابسته به وزارت خارجه آمریکا در یافت داشته است ، دیگر سوتر همین مجری طرح به دیدن مقامات عالیرتبه آمریکا رفته و همه شواهد حاکی از هماهنگی مجری طرح با مقامات آمریکا برای زیر فشار گذاشتن ” ج.ا.” است . کمی بعد تر مجری طرح صاحب ماشین و خانه گرانقیمت می شود که ایرانیانی دیگر برای دستیابی به آنها باید سالها یا تدریس کنند یا کارگری و یا بدبختی بکشند .. مخاطب گرامی شما خود قضاوت کنید ،  آیا مجری ” چهار شنبه های سفید ” از راه اجرای طرح ، به مال و منال رسیده است ؟ و اگر این باشد این خود نوعی رانتخواری به مانند همان رانتخواری های حزب اللهی نیست ؟ چرا دیگر از شلتاق بازیهای مجریان طرحهایی از نوع ” چهارشنبه های سفید ” خبری  نیست ؟  آیا از نفس افتادن چالش های آب پاشی و چهارشنبه های سفید (تو بخوان صورتی برای مجریان که صاحب مال و اموال شده اند و سیاه برای دستگیر شدگان که سالها باید در گوشه زندان بمانند )  بخاطر قطعه فیلمی است که از زندگی خصوصی -بانوی صورتی -! توسط اطلاعات سپاه منتشر شد ؟ در اینصورت تمام جربزه مبارزاتی شما همین بود ؟ احتمالا از اول هم اهل مبارزه نبوده اید ، فقط می خواستید طرحی که اساسا به رژیم هم ضربه ای نزد اجرا ، باعث دستگیری صدها زن و دختر زود باور شده و در این میان صاحب خانه شوید ؟ فرق شما با صاحبان موسسات مالی که اموال مردم را بالا کشیدند و هزاران نفر را به خاک سیاه نشاندند چیست ؟  آمریکا هم که هزینه طرحها برای مبارزه با ” ج.ا.” را از کیسه خودش نمی دهد ، یا از پولهای بلوکه شده ” ج.ا.” است و یا قرار است از اموال بلوکه شده برداشت شود ، در هر حال آن رانتخوار داخلی و این رانتخوار خارجی هر دو از کیسه ملت می خورند و نان در خون مردم میزنند ، این یکی اصلاح طلب بوده نتوانسته در داخل از سفره انقلاب بهره مند شود و آمده به این شکل بر سر سفره انقلابش نشسته و آن یکی با سوء استفاده از قدرت ، صاحب چندین مدرسه غیر انتفاعی شده است .

آن یکی با گسترش دادن مدارس غیر انتفاعی ، بیعدالتی آموزشی را دامن میزند و این یکی با هماهنگ کردن فعالیتهای خود با فعالیت دولتهای خارجی باعث بی اعتباری اپوزیسیون می شود و در این میان هزاران محصل بازمانده از تحصیل ، نتیجه خیانت ” فریدالدین حداد عادل ” و امثالهم هستند و در این سو، دستگیر شدن دهها و صدها زن بدون اینکه هیچ نتیجه مثبت در به چالش کشاندن حجاب اجباری داشته باشد  نتیجه عطش این یا آن فرد اپوزیسیونی برای خرید خانه و زندگی لوکس وگرفتن جایزه از موسسات خارجی است . شما خود قضاوت کنید  این چنین رانتخواران مستحق چه هستند ؟

 

Tagged as: , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: