به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

جریان تجاوز بعنف « سلمان خدادادی » به یک زن . « سپاه پاسداران » چرا «زهرا نوید پور» را کشت ؟‌.

فریاد ازبیداد حکومت اسلامی :«سلمان خدادادی»سپاهی فاسد؛به«زهرا نوید پور» تجاوزکرد ؛او را کشت و در دادگاه تبرئه شد . 

zahra

1-»ویدیوی« زهرا نوید پور و شرح ماجرزا از زبان خودش 

2- مکالمات  تلفنی تهدید آمیز ؛ سلمان خدادادی ؛ با ؛ رهرا نوید پور 

 

مدعیان و مدافعان انقلاب اسلامی ُ قبل از برپایی حکومت اسلامی در ایران ؛ فریاد عدالت طلبی سرداده و لاف میزدند که گویا امام اولشان شب‌ها از غم اینکه خلخالی از پای یک زن یهودی« بر روی یهودی بودن زن مفروض هم بعنوان بی حقوق بودن وی تأکید می‌کردند !» به زور و در روستایی دور از مرکز ؛ کشیده شده ؛ خواب به چشمانش راه نمی یافته است .

امروز با آنچه که در جمهوری اسلامی می گذرد می توان به این ادعاها خندید و مدعیان چنان ادعاهایی را یا متوهم و یا قدرت طلبانی دانست که برای دستیابی به قدرت به هر دروغی متوسل میشوند .

چه خوش است گر محک تجربه آید بمیان         تا سیاه روی شود هر که در او غش باشد

ملاک ادعا ی هر فرد ومدعیان هر مکتب فکری عمل آنان است وروحانیت اسلامی در این مورد کارنامه سیاهی دارد ,در شعر های حضرت والامقام «حافظ شیراز » از دو رویی و فساد اخلاق این جماعت شکایت ها شده و در این باره بسیار گفته شده است که :‌ توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می‌کنند .

آن چه که شب و روز وهر دقیقه درایران می گذرد و آخوند و روضه خوان و سپاهی و مداح در ظلم بیحساب بر اکثریت بی حقوق مردم روا میدارند ُ اسباب روسیاهی مدعیان حکومت عدل اسلامی را فراهم کرده و اینان دیگر نمی توانند از ادعاهای گذشته خود سخنی بمیان آورند . قصه پرغصه و آنچه که بر«زهرا نوید پور» گذشت ؛ و سنگدلی وبیرحمی و شقاوت سلمان خدادادی در بر خورد با وی ؛ دل هر انسان با عاطفه ای را شکسته و دیدگان هر پدر ومادری را که جوانشان توسط کارگزاران ُ نظام ظلم و جنایت اسلامی کشته شده را پر از اشک می کند .

پیکر « زهرا نوید پور » زیر خروارها خاک مدفون اما قاتل سنگدل وی در بیداد گاه اسلامی تبرئه  شد .

در سال 1397 ُ در جریان شکایتی از سوی خانم  «زهرا نویدپور» موضوع تجاوز بعنف «سلمان خدادادی» به وی مطرح شد ؛ خانم نوید پور مطرح کرد که پدر وی با ؛ سلمان خدادادی آشنایی داشته و وی که مطلقه بوده در سال 1394 در جستجو برای کار به وی مراجعه و قرار می‌شود که به دفتر کار او در میدان ؛ ولیعصر در تهران برود,

«سلمان خدادادی» سپاهی ؛اطلاعاتی ؛نماینده مجلس که قبل از آن نیز چندین پرونده آزار و اذیت جنسی  داشته وهر بار با حمایت دستگاههای اطلاعاتی و سپاه و قوه فاسد قضاپپه ؛ آن پرونده ها معلق شده بود .

« سلمان خدادادی » در سال ۱۳۴۱ در شهر ملکان زاده شد. دوره جوانی او با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ در ایران، مصادف بود. ‌با پیروزی انقلاب و تشکیل وزارت اطلاعات خیلی زود جذب دستگاه اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی شد. در جریان اعدام‌های دهه شصت از عناصر اطلاعاتی آذربایجان شرقی بود. خدادادی پس از یک دهه فعالیت در اداره اطلاعات آذربایجان، با جلب حمایت جامعه روحانیت مبارز، برای انتخابات دوره چهارم مجلس از حوزه انتخابیه بناب و ملکان، که در آن زمان یک نماینده در مجلس داشتند اعلام نامزدی کرد ولی موفق به کسب آراء لازم نشد و از ورود به مجلس چهارم بازماند تا بعنوان معاون مدیرکل اداره اطلاعات اردبیل به فعالیت‌های خود ادامه دهد.

پس از انقلاب ۱۳۵۷ از اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود، سپس به وزارت اطلاعات منتقل شد. او در مجلس ششم عضو کمیسیون بهداشت و درمان بود، در مجلس هفتم از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و در مجلس هشتم نائب رئیس کمیسیون امور شوراها و امنیت داخلی کشور بود. خدادادی بعلت عدم تأیید صلاحیت توسط شورای نگهبان از مجلس نهم بازماند و در دولت یازدهم، مشاور وزیر امور خارجه بود ُ,

 این عضو فعال سپاه و اطلاعات و مجلس جمهوری اسلامی قبل از شکایت متوفی – زهرا نوید پور-   نیزچندین بار با اتهام تجاوز به منشی و آزار و اذیت مراجعین زن  به خود روبرو بود از جمله در زمانی که نماینده مجلس هفتم بود به اتهام تجاوز به منشی خود و یکی از دختران مراجعه کننده به دفتر نمایندگان بازداشت و راهی زندان اوین شد. خبری که از سوی مقام‌های قوه قضاییه و رئیس مجلس هفتم تأیید شد. خدادادی در حالی راهی زندان شد که موفق شده بود آراء لازم برای ورود به مجلس هشتم را جلب کند اما این بار با مسئله رد اعتبارنامه اش توسط نمایندگان مجلس هشتم روبرو شد. علیرغم زندانی شدن وی در دوره مجلس هفتم ُ وی با استفاده از راهکارهای قانونی از زندان آزاد و در حالیه موضوع رد اعتبارنامه وی از سوی دو تن از نمایندگان زن مجلس یعنی خانم فاطمه آلیا و فاطمه رهبر مطرح بود ُ؛ علی لاریجانی با اعلام غیر علنی کردن مجلس ُ توانست اعتبار نامه وی را به تصویب رسانده و از اخراج او از مجلس جلوگیری نماید.

در بر رسی و توجه دقیق به موضوع تجاوزات و ظلم بیحد و حصر این فرد فاسد الاخلاق آنچه که جلب نظر می‌کند حمایت همه جانبه دستگاههای امنیتی و مجلس و سیستم قضایی از اواست .

متوفی « زهرا نوید پور»  قبل از مرگ مشکوک خود در یک فایل ویدویی ؛چگونگی تجاوز وحشیانه این قاتل سنگدل را شرح داده و گفته بود که چگونه در مراجعه به محل کار «خدادادی »  در میدان ولیعصر تهران توسط وی مورد تجاوز قرارگرفته است ُ. در یکی از اتاق های محل کار «خدادادی » ُ اتاق خواب دیواری قرار داشته ووقتی که « زهرا »‌وارد این اتاق می شود با پیشنهاد بیشرمانه  « خداداادی » روبرو می شود و هر چه به وی التماس می کند ُ بیفایده بوده و این سپاهی ستمگر گه درس تجاوز به زنان را دراتاق های بازجویی فراگرفته بوده با فشار دادن دکمه ای ُ تختخوابی را باز می کند و علیرغم التماس های « زهرا »  به وی تعرض جنسی می کند . شرح موضوع را ؛ زهرا ؛ در یک ویدیو و قبل از مرگ دلخراش خود منتشر کرد .

اصحاب« ولایت  خامنه ای »  زنان ایرانی را غنیمت جنگی خود میدانند و در زمانیکه امکان اجرای این تفکر کثیف خود را داشته باشند در اجرای شریعت ولایی تردید نخواهند کرد . 

جالب است که «خدادادی » بعد از انتشار این فایل ویدیویی اعلام کرد که وی اساسا در آن محل صاحب هیج ملکی نیست و محل کار وی هم در آن آدرس نیست ُ

این در حالی است که اطلاعات سایت بیمه مرکزی نشان می‌دهد دفتر محل کارمذکور میدان ولیعصر متعلق سلمان خدادادی است. همچنین در تماس با این دفتر بیمه، سؤال شده که آیا این دفتر بیمه متعلق به سلمان خدادادی نماینده مجلس است؟ پاسخ اینگونه بود: «بله دفتر متعلق به دکتر خدادادی است، دیروز هم به اینجا آمده بود

از سوی دیگر دادگاههای مختلفی که این متجاوز بعنف را از اتهام « تجاوز » تبریه و فقط وی را بخاطر داشتن رابطه نامشروع گناهکار دانسه بودند علت رفع اتهام تجاوز را این دانسته بودند که ادعای اینکه «زهرا » در محل کار متهم مورد تجاوز جنسی قرار گرفته فاقد وجاهت قانونی است چون ؛«تجاوز بعنف » نمی تواند در یک محل عمومی صورت بگیرد ! دلیل دادگاه تبریه کننده بسیار ضعیف است ُ چه اینکه بسیاری از تجاوزها در گوشه هایی دور افتاده از پارک وکوچه های خلوت صورت می گیرد و قربانی تجاوز از ترس تهدیدهای متجاوزکه معمولا تهدید به قتل و یا ضرب و جهراست  و یا از ترس آبرو که اگر همگان متوجه موضوع شوند آبروی وی میرود جرات فریاد زدن و کمک خواستن ندارد ُ از سوی دیگر همین فرد دروغگو « خدادادی » ادعا کرده بوده که موضوع اساسا دروغ است و دفتر کار وی در آن محل واقع نیست و دادگاه حامی متجاوز میگوید ُ در محل کار نمی توانسته تجاوز صورت بگیرد وموضوع فقط رابطه نامشروع بوده است این اولین تناقض که با کمی دقت می توان متوجه آن شد  یعنی دادگاه وی را از اتهام «تجاوز بعنف » مبری کرده و پذیرفته که این مامور اطلاعات ُ این نماینده مجلس ُ رییس کمیسیون امور اجتماعی مجلس ُ در محل کار خود با یک زن رابطه جنسی داشته و دادگاه هم برای این عمل او را به 2 سال انفصال از مناصب حکومتی و 75 ضربه شلاق محکوم کرده است ! آقایان حزب الله مدعی اخلاق مداری کمی کلاه بیغیرتی اشان را بالاتر بکشند ُ جان و عرض و مال و ناموس مردم در دست چنین دیو صفتانی قرار دارد .  در ایران اسلامی بازجو جماعت بیمارانی هستند که بصورتی حیوانی  تجاوز جنسی را نسبت به زن و مرد روا میدارند و « خدادادی » که بازجو بوده است طبیعتا از تجاوز بعنف به «زهرا »‌ هراسی نداشته است .!

 «زهرا » چند رو از قبل از مرگ ُ اعلام کرد که توسط افرادی ناشناس مورد تهدید به خشونت و مرگ قرار گرفته است ُ بارها اعلام کرد که تامین جانی ندارد وبرای اثبات ادعای خود صدای ضبط شده متجاوز بعنف « سلمان خدادادی » را که در آن وی را  تهدید به قتل و اسید پاشی می کند را منتشر کرد ُ متجاوز حزب اللهی در این مکالمات تلفنی بصراحت می گوید که : « هر کاری کرده ام خوب کرده ام و ترسی ندارم و تو خانواده ات را هم سر به نیست می کنم » !

بفاصله چند روز بعد از این تهدیدات اعلام شد که «زهرا نوید پور » با خوردن « قرص برنج» خود کشی کرده است ُ. کدام عقل سالمی باور می کند شیر زنی مانند « زهرا نوید پور » که هزار حرف و حدیث را بجان می خرد و برای احقاق حقوق خود و رسوا کردن گرگی بنام « سلمان خدادادی » که به لباس خادم ملت و حافظ امنیت در آمده  تلاش شبانه روزی می کند . خودکشی کرده باشد ؟.

« سلمان خدادادی » فقط یک نمونهّ  اعضای سپاه پاسداران و ماموران فاسد نظام سفله پرور اسلامی حاکم بر ایران است . دهها نمونه دیگر « سعید طوسی قاری قرآن و تجاوز به کودکان – اخوند جنایتکار علی فلاحیان و قربانی وی فاطمه قایم مقامی – مرتضی عبدالعلی سربندی عضو وزارت اطلاعات  و موضوع اقدام به تجاوز به ریحانه جباری که به قتل وی و اعدام ریحانه منجر شد و ……»از ظلم و جنایتهایی از این دست که از سوی جماعت ظالم و ستمگر حزب اللهی در هر گوشه وکنار اتقاق می افتد؛ اثبات می کنند که حکومت فاسد اسلامی «خامنه ای »ُدست کارگزاران خود را بشرط خدمت و جنایت در اعنال هر ظلمی به اکثریت بیحق مردم ایران باز می گذارد

تبرئه « سلمان خدادادی » وتعیین مجازاتی سیک برای وی که معمولا هم اجرا نمی شود حاوی پیامی روشن  از سوی سپاه پاسداران و حکومت اسلامی  برای مردم و جانیان خدمتگذار خود است  است و آن اینکه : اگر عضو «سپاه » باشید اگر خدمتگزار ما و در جنایت با ما شریک شوید ُ در اعمال هر ظلمی آزاد هستید و به مردم نیز می گوید : خدمتگذاران ما نه فرزندان الله که نوادگان شیطان هستند و در اعمال ظلم و جنایت هیچ مرزی نمی شناسند با آنان درگیر نشوید که جان و مال و عرض و ناموستان در امان نخواهد بود  .

 بخش های که برنگ آبی در آمده است از « ویکی پدیا » نقل شده است 

 

Tagged as: , , , ,

1 Response »

  1. بر ستمگر لعنت

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: