به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

از میان 4 شارلاتان ولایی ، کدامیک رئیس جمهور میشود “؟

 

اینکه در پس و پشت ذهن هر سیاستمدار و یا نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ولایت اسلامی ایران نسبت به مقام ولایت ! چه میگذرد و شاید هم یکی از آنها بخون خامنه ای تشنه باشد ، به ما مربوط نیست ، بقول معروف گفتنی اگر مسلمانیم که می گوییم این موضوع میان خود و خدایشان است . اگر هم نامسلمان باصطلاح  می گوییم این میان خود و وجدانشان است . در عمل و در واقعیت ، اینان در مقام تصمیم سازی عددی بحساب نیامده و در مناسبات سرنوشت ساز کسی برایشان تره هم خرد نمی کند .

 اینکه این 4 نفر را شارلاتان نامیدیم به ما خرده نگیرید. از محسن رضایی شروع کنیم :  نقش مشکوک و خیانت آمیز محسن رضایی در به نابودی کشاندن صدها نفر از فرزندان این آب و خاک در عملیات کربلای 4 بر هیچکس پوشیده نیست . این نقش مشکوک تا به امروز هم ادامه دارد که سند آن نفوذ تا مغز استخوان اسراییل در همه ارکان و امور حفاظتی و امنیتی سپاه پاسداران است .وی اکنون آمده است و قول چک پول 450000 تومانی برای مردم و اختصاص  حقوق ماهیانه به زنان خانه دارمیدهد .  با یک حساب سرانگشتی وبا توجه به فقدان در آمدهای ارزی و تورم و بیکاری لجام گسیخته فقط یک کلاهبردار و شارلاتان از نوع یک سیاستمدار ولایی می تواند برای فریب مردم دست به چنین تلاش رسوایی بزند . وی که تمامی وجنات و هیبتش ، نمایانگر یک سیاستمدار اخته ولایی است که بدون اجازه سید علی آب هم نخواهد خورد ، لافهایی میزند که فقط از عهده یک شارلاتان بر می اید .

آن دیگر شارلاتان ولایی ، که یکی دیگر از نامزدان انتخابات وی را سید مرحومان نامیده ، سالها پست معاونت در یکی از فاسد ترین قوه های حکومت اسلامی را داشته ؛  دستانش تا مرفق بخوان زندانیان کشته شده در واقعه 1367 آغشته و درسرکوب کارگران ، شلاق زدن آنان  نقش فعال و مماشات با یکی از فاسد ترین روسای قوه قضاییه ” صادق لاریجانی ”  شهره خاص و عام است و اکنون آمده است و مدعی مبارزه با فساد و بر پایی قسط و عدل و داد است ، چنین فردی اگر یک شارلاتان نیست پس کیست ؟ وی شارلاتان و کلاهبردای است که در مقابل خامنه ای ، نقش نوکر مآب داشته و از حضور وی در پاستور ، آبی برای مردم گرم نمی شود .

” عبدالناصر همتی ” آن دیگر کلاهبردار ولایی است که سیاستهای رسوای اقتصادی اش در طول سه سال مدیریت وی بر بانک مرکزی بر همه روشن است  در ابتدای مدیریت وی بر بانک مرکزی قیمت دلار خدود 8500 تومان زمان خروج وی حدود 25000 تومان بوده است .

بر اساس گزارش مرکز آمار ایران نرخ تورم میانگین سالانه در مرداد ماه سال ۹۷ یعنی زمان ورود آقای همتی به بانک مرکزی ۹.۷ درصد بود، نرخ تورم نقطه به نقطه مرداد ۹۷ در آن گزارش ۱۹.۳ درصد بود.

نقدینگی نیز شاخص دیگری است که می‌توان تغییرات آن را در دوره آغاز به کار تا پایان کار عبدالناصر همتی بررسی کرد. بر اساس داده‌های منتشر شده در نماگرهای بانک مرکزی، رقم نقدینگی در پایان تابستان ۱۳۹۷ که حدودا با آغاز به کار آقای همتی تطبیق دارد به رقم ۱۶۷۲ هزار تومان بالغ می‌شد، نقدینگی در پایان فروردین ماه امسال به ۳۴۹۰ هزار میلیارد تومان رسیده است. مقایسه رقم نقدینگی در ابتدا و انتهای دوره کاری آقای همتی در بانک مرکزی بیانگر رشد ۱۰۷.۸ درصدی این متغیر پولی در این دوره زمانی است که نشان می‌دهد در این کمتر از سه سال نقدینگی دو برابر شده است.

 نامزد چهارم پست ریاست جمهور حکومت ولایی ، ” قاضی زاده هاشمی ” است که اساسا در حد و اندازه ای  نیست که سیاستهای اجرایی وی در سطح کلان ، قابلیت بررسی داشته و مهم باشد و اساسا  بخاطر بیخطر و بیرگ بودن و فقط برای گرم کردن تنور انتخابات تایید صلاحیت شده است .

 بگذار فرض کنیم که تمامی شکستها و اشتباهات این آقایان ، ناشی از بی اختیاری ایناها در مقابل مقام ولایت بوده است ، سئوال منطقی اینستکه اینان بر چه مبنایی آمده و در مقابل ملت تعهد به انجام تغییرات اساسی میدهند ، خود میدانند که دارند دروغ میگویند ، میدانند که مردم را فریب می دهند و بازهم برای گویا بدست آوردن رای سعی در فریب مردم دارند و خود میدانیم که رای ها مهندسی شده و بسیجی و سپاهی و نماز جمعه برو خط معینی در دفاع از ریاست جمهوری فرد معین  و مورد نظر سپاه و بیت را گرفته و به آن فرد رای میدهند و در صورت بر آمده نشدن مقصود ، آنگاه و براحتی دست به تقب هم خواهند زد . مطابق نظر سنجی های رسمی و غیر رسمی ، حدود 18 تا 30% وجدان رای و یا بطور متوسط 25% واجدان رای یعنی حدود 15 میلیون نفر در رای گیری شرکت  از این تعداد رای حدود 60% شرکت کنندگان در رای گیری بنام ” سید ابراهیم رییسی ” از صندوق بیرون خواهد آمد و وی احتمالا می تواند 9 میلیون رای را بنام خود کند که  وی در بهترین حالت صاحب رای 15% واجدان رای خواهد بود .

 البته وی در صورت انتخاب هم مقام “امور اجرایی ولایت” خواهد بود ، همچنان که قالیباف مقام “امور تقنینی ولایت” و رییس بعدی قوه قضاییه نیز “معاون اجرایی مقام ولایت” در امور قضا خواهد بود و بیشتر نقش نوکر رهبری را خواهد داشت تا نقشی تعیین کننده در گرداندن امور ملک و مملکت و دولت .

بنابراین این شارلاتانهای ولایی ، این آرسن لوپنهای حزب اللهی ، آمده اند تا نوکری مقام ولایت را بکنند و بر آمدن هر کدامشان در صنوق مارگیری ولایی ، هیج تاثیری در بهبود امور نخواهد داشت 

بخشهایی از مقاله که برنگ آبی در آمده است از یک مقاله از سایت بی بی سی فارسی نقل شده است .

Tagged as: , , , , , ,

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: