به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

معرفی حقوق بگیران حزب اللهی از دولت روسیه

انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی مقیم روسیه تحت سرپرستی احمد وخشیته در دیدار با نماینده خامنه ای

حزب اللهی جماعت مثل گربه مرتضی علی است ، یک حزب اللهی همزمان می تواند روضه خوان ، متخصص امور هسته ای ، حجه اسلام دکتر مهندس خلبان ، دکترا ی امر بمعروف با چماق و زنجیر و پنجه بکس ، بازجو ، شکنجه گر و زندانبان  در حالیکه بخاطر روضه بی بی زبیده اشک میریزد بر سر و تن زندانی دست بسته شلاق بزند ، اشک هم بریزد   و خلاصه هیچکاره و همه فن حریف ، سدهایی که جهادی هایشان ساخته اند مایه فلاکت روستاییان و جاده و پل و ساختمان هایی که ساخته اند با یک زلزله بسیار ضعیف فرو می ریزند ، ادعایشان اینستکه در امور امنیتی و اطلاعاتی بسیار قوی هستند و در این یکی دوسال دیدیم که در این مورد هم دروغ گفته اندو  اسراییل و مخالفان داخلی  هر چه می خواهند از هک زندانها و نیروگاهها و پمپ زندانها با اینها می کنند ، البته و بحق و انصاف فقط در شلاق زدن و باطوم زدن وفحش دادن به زندانی و کارگر بیدفاع و زن بی پناه که این خصیصه را از مداحان هتاک به ارث برده اند ، اختلاس و حیف و میل  ، متخصص هستند .

اما به تازگی رسته جدیدی از میان اینها بمنصه ظهور رسیده که این یکی دیگر نو ترین نوع  موجودی بنام حزب الله است ، اینان حزب اللهی هایی هستند که رفته اند و بخیال خودشان خواسته اند سر روسها کلاه بگذارند وبه روسها نفوذ کنند و  عملا به عامل روسها تبدیل شده اند و بقول معروف شد غلامی که آب جوی آرد ، اب جوی آمد و غلام ببرد   رسما در مراکز تبلیغاتی روسها مشغول بکار شده از مراکز دانشگاهی و رسانه ای روسها حقوق میگیرند .به معرفی تعئدادی از اینها میپردازیم :

سایت اسپوتنیک ” این سایت متعلق به روسیه سیودنیا است که مستقیما تحت نظارت و رهبری ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه است در معرفی نامه رسمی این سایت می خوانیم ، از روی متن خو.د روسی هم می خونیم که شک نکنید .

9 декабря 2013 года Президент России Владимир Путин подписал указ о ликвидации информационного агентства «РИА Новости» и создании на его базе международного информационного агентства «Россия сегодня». Тем же указом была ликвидирована радиостанция «Голос России», на месте которой в октябре 2014 года было создано агентство Sputnik[1].

می گوید : در 9 دسامبر 2013 سایت ریا نوستی منحل و بجای آن آژانس خبری بین المللی روسیه امروز تاسیس و همچنین صدای روسیه منحل و بجای آن آژانس خبری اسپوتنیک تاسیس شد .

پس در دولتی بودن و حقوق گیر بودن کارکنان این آژانس تردیدی نیست .

 کارکنان ایرانی اسپوتنیک فارسی :

عماد آبشناس  ، شیوا ابشناس ، مانی محرابی ، مصطفی مطهری  با گشت و گذری در اینترنت متوجه می شویم که فعالان رسانه ای  فوق عموما نزدیک به اصولگرایان و همین ابشناس و محرابی هم از فعالان  دو مرکز اندیشکده روابط بین الملل و شورای راهبردی روابط خارجی نظام ولایت هستند که نقش اساسی در تربیت کادر برای روابط خارجی ج.ا. داشته و بر اساس اساسنامه مشاور رهبر ولایت در امور خارجی هستند می توان  گفت بر حال آن ملتی باید گریست که تربیت کننده کادر سیاسی و مشاور رهبر آن حقوق بگیر یک دولت خارجی یعنی فدراسیون روسیه هستند چنین ننگی فقط در دوران قاجار برای ایران و ایرانی اتفاق افتاده بود .و این در حالی است که بسیاری از اندیشمندان ایرانی فقط بخاطر شرکت در سمینارهایی که مثلا شرکت کننده ای از اسراییل در آن حضور داشته و یا اینان با یک آمریکایی مبادله نظر داشته اند بجرم جاسوسی سالها در زندان هستند . با نگاهی به محتویات اسپوتنیک روسی براحتی میتوان آنرا رسانه ای دقیقا شبیه کیهان شریعتمداری با طعم و ذائقه روسی و گاها استفاده از جذابیتهای سکسی برای جلب مخاطب دانست 

ایرانیان شاغل در دیدبان روسیه  : احمد وخشیته سر دبیر دیدبان روسیه  فارغ التحصیل دانشگاه دوستی ملل مسکواست. این دانشگاه در معرفی خود وظیفه اش را تربیت رهبران آینده جهان میداند

Миссия

Объединяя знанием людей разных культур, РУДН формирует лидеров, которые делают мир лучше.

 و کیست که نداند که تربیت رهبر از سوی نهادهایی از این دست فقط تربیت عامل معنی میدهد ودیگر هیچ . یک نمونه تربیت شده این دانشگاه خود همین احمد وخشیته است . وی از یکسو دبیر انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی در روسیه است و از دیگر سو درنوشته های خود بمانند یک مدافع  دو آتشه سیاستهای دولت روسیه ، انقلاب اکتبر ، ملت روس و … می نویسد و اساسا دیگر خبری از آن ادعاهای حزب اللهی و امام زمانی و… نیست ، جالب است که همین دبیر انجمن اسلامی دانشجویان که  با پرداخت شهریه سالانه حدود 6 هزار دلار بدون هیچ امتحان ورودی هم به تحصیل در دانشگاه دوستی ملل پرداخته توانسته بعنوان استاد دانشگاه اورآسیا در ارمنستان  و متخصص امور روسیه و ایران به رسانه های فارسی زبان راه پیدا کرده و به تبلیغ دیدگاههای ولایت خامنه ای بپردازد .

در همین سایت دیدبان روسیه تعداد زیادی ایرانی نیز شاغل هستند که بعضا در میان  آنان می توان به حزب اللهی هایی دو آتشه برخورد . آیا اینان در دیدبان روسیه برای رضای خدا می نویسند و یا بایت زحمات خود حق التحریر هم دریافت می کنند ؟

حزب اللهی جماعت توان حیات نه دوزیستی که چند زیستی دارد و این فقط از عهده تربیت شدگان مکتب ولایت و روضه و نوجه بر می آید .

Tagged as: , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: