به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

آیا عدالت علی همان اطلاعات سید علی است ؟ مواظب ترفندهای اطلاعاتی باشیم

 

جمهوری اسلامی با ماهیت فاشیستی وعلیرغم بیگانگی باسوسیالیزم اما بسیاری از روشهای دولتهای متمرکز را در برخورد با مخالفان خود بکار میبرد . یکی از وجوه تامین  امنیت داخلی  سویه فاشیستی نظام ولایی استفاده چماقداران ، جنایتکاران و  اوباش در زمان تظاهرات و اعتراضات مردمی است که در برخورد با مردم از سیاه جامگان هیتلر خشن تر برخورد می کند . اما نظام ولایی برای حفظ خود فقط به سرکوب اتکا نمی کند ، فریب و نه اما فقط بشکل تبلیغات گمراه کننده و یا دروغهای بزرگ گوبلزی که گمراه سازی اپوزیسیون نیز از روشهایی است حکومت سالهاست بکار میبرد . روش ساختن اپوزیسیون جعلی و بدنام برای نابود کردن مخالفان واقعی را اولین بار ان .کا . و.د . در دو دهه اول عمر دولت اتحاد شوروی با تقویت گروههای سلطنت طلب روسی  بکار برد و این دقیقا همان روشی است که ج.ا. اکنون بکار میبرد . نظام ولایت اولین بار این روش را بصورت منظم با بدام انداختن روح الله زم که فردی ساده دل و کم اطلاع از پیچیدگی های مبارزه سیاسی در ایران بود بکاربرد و در رسیدن به اهداف خود در این پروژه بسیار موفق بود ، اختلاف اندازی در میان مخالفان ، به انحراف بردن اعتراضات سال 96 ، پخش دروغهای شاخدار از طریق روح الله که موجب بدنام شدن اپوزیسیون و مخالفان نظام میشد ، از اهدافی بود که دستگاههای اطلاعاتی رژیم در آن پروژه دنبال کردند . آن طرح انهایتا  بقیمت جان مجری آن تمام شد .

بعد از پروژه آمد نیوز و روح الله زم ، ج.ا. ابتدائا دست به ساختن رسانه های اینترنتی با پوشش افشاگر مانند ، پشت پرده ، رودست و کمک به رسانه هایی مانند “یو .اس.ایران تی وی ” بسرپرستی فردی بنام جلیل مرتضوی زد که این روش اکنون هم ادامه دارد  . البته فعالیتهای رسانه اینترنتی و ویدیویی  رسانه ” کوچه ” که سعی در دامن زدن به اخبار زرد ، گمراه کننده و باصطلاح افشاگر دارد بسیار شبیه فعالیتهای اطلاعاتی رژیم در این زمینه هاست .

بنظر میرسد که آخرین تلاش اطلاعات رژیم ( مجموعه وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه ) تبدیل رسانه های فارسی زبان بی بی سی فارسی ، ایران اینترنشنال و رادیو فردا  به سخنگویان رسمی اپوزیسیون باشد .

حقیقت اینستکه  برنامه های تبلیغات اطلاعاتی و امنیتی رژیم برای تحت تاثیر قراردادن مخالفان بر انداز رژیم  و یا حزب اللهی های دو آتشه ساخته نمیشوند که این هر دو اقلیتی از 80 میلیون جمعیت  هستند و سمت و موضع سیاسی خود را داشته و انتخاب خودرا کرده اند .

این برنامه ها  برای اکثریت توده بیطرف میان این دو گرایش ساخته میشوند ، اکثریتی که بشدت تحت تاثیر تبلیغات رسانه های عمومی ؛صدا و سیما و  بلندگوهای مساجد و بسیج …. هستند . این توده اکثریت و خاکستری عموما نظرشان اینستکه ایران زیر خطر حمله آمریکا بوده و سپاه را مدافع مرزهای ایران در مقابل خطر داعش و سعودی و … میدانند و طبیعی است که به بی بی سی و رادیو فردا ایران اینترنشال هم نظر مثبتی ندارند . شکی نیست که رسانه های فوق الذکر در میان برانداز و مخالف و منتقد هواداران و مخاطبینی دارند ، اما اکثریت توده خاکستری در ایران ، روستاییان ، اقشار سنتی و حاشیه نشینان شهری مخاطبان این رسانه ها نیستند .

حتما شاهد بوده اید که رژیمی که برای نویسنده وبلاگ گمنامی بنام ستار بهشتی ، مجاذات مرگ و شکنجه  و برای بعضی از زندانیان حبسهای طولانی مدت 10،7و5 ساله بدون مرخصی به ارمغان میاورد ، بعضی زندانیان و فعالان سیاسی را در تماس با این رسانه ها و حتی رسانه های برانداز سلطنت طلب آزاد می گذارد .  این برنامه دقیقا برای آنست که به همان توده خاکستری اکثریتی بگوید که مخالفان ما فقط نوری زاده ، چالنگی ، شهرام همایون ، ایران اینترنشنال و یا  رادیو فردا هستند و دیگر هیچ .

گروه عدالت علی چه ربطی به این موضوع دارد :

حقیقت اینستکه باصطلاح افشاگری های گروه موهوم ” عدالت علی ” هیچ ارزش خبری و اطلاعاتی  ندارند ، ضرب و شتم زندانیان که موضوع مخفی نبوده که عدالت علی آنرا افشا کرده باشد ، ماموران  رژیم در خیابانها نه زندانیان که دست فروش و راکب موتوری و دختر بی حجاب را چنان کتک میزنند که کارشان به بیمارستان میرسد و یا افشاگری اخیر در باره مکاتبات رسمی در باره هنگامه اعتراضات ابان 98 ، اساسا ارزش خبری و اطلاعاتی ندارد . اما رساندن این اخبار به رسانه های ایران اینترنشنال ، رادیو فردا که در ذهن افکار بمباران شده توده خاکستری مردم ایران وابسته به سعودی ها و آمریکایی است که یکی می خواهد به ایران حمله کند و آن دیگری ایران را تحریم کرده و یا بی بی سی که در نظر همان توده اکثریت ، سرسپرده  استعمار انگلیس است ، باظرافت تمام صورت گرفته است و سعی در تبدیل اینها به سخنگویان اپوزیسیون ایران را دارد .

نه تنها در ایران ، هر اپوزیسیونی که سخنگویانش رادیوهای وابسته به دول خارجی باشند ، فاتحه اش خوانده شده است و این آن طرحی است که اطلاعاتی های رژیم با ظرافت تمام بدنبال اجرایی کردن آن هستند .

البته مدعی نیستیم که تحلیل فوق آیینه  تمام  نمای حقیقت است اما بعنوان یک احتمال باید به آن توجه کرده و در تعیین نگرشمان نسبت به ترفندهای رژیم موثر باشد .

رهنمودها : در تماس با رسانه های فوق الذکر بسیار محتاط باشید که رژیم توانسته است بسیاری از عوامل خود را در این رسانه ها بکارد . رسانه بی بی سی هرچند که از نظر کار خبری بسیار حرفه ای عمل می کند ، اما بسیاری از کارکنان ایرانی آن از اصلاح طلبان سابق هستند که می توانند هنوز ارتباط خود را با رژیم حفظ کرده باشند . یا کارکنان ایران اینترنشنال ، من و تو …. بسیاری از سرسپردگان سابق رژیم هستند که هنوز هم به دوران طلایی امام معتقدند و بنا بر تاکتیکهای سیاسی با نظام ولایی اختلاف دارند . وقتی رادیو فردا در اعلانهای خود می گوید که تماس و ارسال خبر به ما برای شما هیچ هزینه ای ندارد ، به مخاطب خود خیانت می کند ، چه اینکه این تماس می تواند به معنای سالها زندان برای وی تمام شود!! از دیگر سو بسیاری از کارکنان این رسانه با سلطنت طلبها در تماسند که گروههای آنان  نیز بی در و پیکر بوده و بعضی از فرشگردی ها تا دیروز همکار رژیم بوده اند . سایت کوچه نیز از جمله رسانه های مشکوک است که تماس با آن می تواند عواقب امنیتی داشته باشد . افراد مخالف نظام که در داخل کشور به مخالفت علنی و بدون واهمه به رژیم میپردازند بدون اینکه خود بدانند تحت رصد شدید دستگاههای اطلاعاتی رژیم بوده و در مواردی مانند ، ساخت سایت انجمن پادشاهی و تندر ، این سایتها توسط وزارت اطلاعات ساخته شده که موجب دستگیری  واعدام بسیاری از جوانان ناراضی داخل کشور از جمله آرش رحمانی پور و محمد علی زمانی ( اعدام ) و دستگیری جمشید شار مهد  شده است .

امید که خیزش مردمی طومار خیانت وجنایت رژیم اهریمن را در هم پیچیده و بزودی شاهد سرنگونی نظام ولایی باشیم

Tagged as: , , , , , , , ,

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: