به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

در ج.ا. انسان گرگ انسان شده است

 : بخش اول سیاست های  داخلی 

حتما شما هم مانند بسیاری دیگر از مردم ، صحنه هایی را دیده اید که بار یک کامیون تصادفی کف جاده پخش شده ، جنازه راننده کامیون با وضعیتی دهشتناک به کناری افتاده و مردم اکناف و اطراف خود را به محل رسانده و کالا، اجناس و حتی مواد خوراکی بار کامیون را بغارت میبرند ! .

این صحنه عبارت معروف ” انسان گرگ انسان است ” را بیاد می آورد .راننده بزمین درغلطیده ، نمی تواند از اموال و کالاهایی که حفاظت از آنها بعهده وی است نگهداری کند ، چه شده است که در ایران ما انسانی که بزمین می افتد دیگران گوشت تن وی را  بمانند گرگ زنده زنده می کنند ، جز این است که رهبران روحانی مملکت گرگ یکدیگر شده اند و انسان گرگ انسان شده است .

چه شد که اینطور شد ؟

موضوع بسیار روشن است ، اگر روحانیت که معمولا محور حمایت از اخلاق و درستکاری و پاکی طینت است  در جامعه امروز  خود فساد سیاسی ، اجتماعی ، اخلاقی و اقتصادی، اختلاس ، سرکوب سیاسی ، خیانت به متحدان دیروز و..را از حد بگذراند  ، مردم نیز احساس می کنند که رهبران آنها برای دریدن گله  با گرگ همراه شده اند و خود برای دفاع از خود که دریده نشوند هر کدام و بدرجه ای گرگی می کنند . البته مردم ساده و عادی و کارگر و فعله که امکاناتی برای گرگ شدن و کندن گوشت مردم دیگر در دست ندارند ، از آخوندی مانند ” حسن روحانی ”  باید ترسید که رییس جمهور شده و برای رفع کسری بودجه 150هزار میلیارد تومانی  خود با خرید سهام شرکت های دولتی سبب بالا رفتن قیمت آن سهام می شود ،به این شکل  مردم به خرید  سهام بورس تشویق می شوند و بعد که مردم سهام شرکتهای دولتی را خریدند ، دولت بناگهان از سرمایه گذاری در بورس  پا پس می کشد، مییلیاردها تومان پول ناشی از فروش سهام را بجیب میزند  قیمت سهام سقوط و پول مردم بجیب آخوند و….مردم هزاران میلیارد تومان ضرر می کنند . اگر دولتمرد یک کشور که از قضا روحانی والامقام صاحب عنوان دکتری نیز هست  جیب هزاران ایرانی  را بزند ، ایا این مردم خود بیکدیگر رحم می کنند ؟ از صاحبان صندوق های قرض الحسنه  بترس که میلیاردها تومان پول مردم را برای عهد و عیال خود خانه و ماشین وویلا خردیدند ازو مسئولین حزب اللهی بیاد ترسید که دکل 78 متری را می بلعند و بازهم ادعا می کنند که ما حزب الهی ها هم مشکل معیشت داریم !

برای گرگ شدن مردم از خامنه ای بترس که زمانی که میبیند محروم ترین اقشار ، کارگر و بدیخت و بیچاره در اعتراض به سیاستهای وی برای اعتراض بخیابانها آمده اند و بسیجیان و نیرو یانتظامی ولایت بدستور این  دیکتاتور خونریز باید آنان را بخاک و خون بکشند ، با یک گردش 180 درجه ای در ادعاهای مستضعف پناهی گذشته خود می گوید اینها اصلا مستصعف نیستند و تعریف خود را از مستضعف که اینها 40 سال است مدعی حمایت آز انها هستند عوض می کند .خامنه ای با این درغگویی خود عملا بسیجی و حزب اللهی را به گرگهایی درنده بجان مردم تبدیل می کند .

آیا وقتی اسید پاشان ، علیرغم جنایت سنگین خود ، بخاطر تلقی مشترک با سران حکومت در مورد حجاب عملا از مجازات مصون ماندند ، مردم احساس نمی کنند که زن و دخترشان توسط گرگ دیده شده است و اگر خود گرگ نشوند ، ماننده بره به مسلخ برده میشوند ؟ 

ابراهیم رییسی و بقول معروف عامیانه ، برای بدست آوردن رای با یک خواننده رپ که مشهور به خوردن مشروب و استعمال مواد مخدر و …. همنشین می شود ، بقول معروف پیش نماز که مست به  مسجد بیاید

، پس نماز البته که …..

آخوندی که خود در فروشگاه دزدی می کند ،ملایی که رنگ اتومبیل گران قیمت خود را با رنگ عبایش به رنگ زرد دراورده و این در حالی است که اکثریتی از مردم ما در فقر دست و پا میزنند وآخوندی که عروس خانم خود را به یکی از شیکترین سالنهای ارایش میبرد ، آخوندی که در مجلس رقص قر کمر خالی می کند ، قاری قرآنی که متهم به دهها نمونه کودک آزاری است و بعد هم باسرو گردن افراشته نوای خوش قرآن سر میدهد ،کودک دستفروشی که با حمله وضربات وحشیان بسیجی سد معبر شهرداری خونین و مالین شده است و آخوندی که در زیر سایه درختی به سوء استفاده جنسی از نوجوانی مشغول است آیا اینها محلی برای حفظ اخلاق و دین و شعارهای حفظ حقوق عام و خاص باقی می گذارد ؟

” خامنه ای ” خود اوج بی اخلاقی و درغگویی است :  به این سخنان رهبر بقول خود جهان اسلام گوش کنید ، وی شرکت کنند گان در تظاهرات ضد دولتی را اراذل و اوباش ، حشره و…. می نامد به تصاویری که هم اکنون در ویدیو بنایش در آمده اندهم نگاه کنید ،دسته های بسیجی که در گردانهای نیروی ویژه بسرکوب تظاهرات می پردازند بصف شده اند ! چه می بینید ، جز عده ای اراذل و اوباش که از ظاهرشان بخوبی پیداست ، که متغلق به قشر نگون بخت باجگیر ، دزد و خلافکاران بنام هستند . وقتی که خامنه ای مخالف خودرا حشره و … می نامد ؛ ایا آن بسیجی در زندان وخیابان و بازداشتگاه بخود اجازه نمی دهد که هر برخوردی از کشتن و تجاوز و شکنجه بر وی روا دارد ؟ از سوی دیگر وقتی که این دسته های جنایتکار ، دروغ اشکار رهبر خود را در مورد متصف کردن مخالفان خود به صفات رذیله ای که آنها خود نمونه بارز آن هستند را می بینند ، آیا خود را مجاز به اعمال هر دروغ و دغل و نامردی نمی بنییند و خود به گرگی درنده تبدیل نمی شوند ؟ در بخش دوم به سیاستهای خارجی  فاقد اخلاق و انسانیت خامنه ای و آخوند جماعت میپردازیم

Tagged as: , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: