به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

ادعای هنرمند آمریکایی: راننده ایرانی اوبر “تقریبا” به من تجاوز کرد

 

uber

توضیحات  وبلاگ : ”  فرح آبراهام یک هنرپیشه فیلم های “پورنو گرافی است . و فیلم های مستحجهن وی در اینترنت در معرض دید همگان قرار دادد. با توجه به دستگیر نشدن راننده مورد ادعا ، به نظر نمی رسد ادعای تجاوز جنسی ، واقعی باشد . . در عین حال تاکید بر روی ایرانی بودن راننده ، نیز ، موضوع خبر سازی کردن را به ذهن متبادر می سازد 

فرح آبراهام چهره تلویزیونی آمریکایی، می‌گوید یک راننده ایرانی شرکت خدمات مسافری اوبر در شهر نیویورک “تقریبا” او را مورد تعرض جنسی قرار داده است.

نشریه سان روز جمعه در گزارشی نوشت، آبراهام این “ادعای شوک‌آور” را در حساب پادکست خود در اینترنت مطرح کرده و گفته “یک راننده اوبر تقریبا به من تجاوز کرد. من از استفاده از اوبر منع شده‌ام.”

به گفته او این اتفاق ساعت ۲ بعد از نیمه شب در لانگ آیلند نیویورک رخ داد و اگر دوست پسرش به موقع نرسیده بود، می‌توانست خیلی بدتر هم بشود.

خانم آبراهام که در برنامه “فرح و دوستان” صحبت می‌کرد، در ادامه گفت با وجود آن که ماموران پلیس هم آمده بودند، اما راننده همچنان به بی احترامی به من ادامه می‌داد.

به گفته این هنرمند آمریکایی، “راننده ایرانی باز به سراغ من آمد. پلیس‌ها به او گفتند داری آزارش می‌دهی؛ من هم گفتم، من که به شما گفته بودم.”

اوبر یک سرویس مسافری است که مشتریان با استفاده از یک اپلیکیشن آنلاین، نزدیک ترین تاکسی را اجاره می کنند. در ماههای اخیر چند گزارش درباره رفتار بد رانندگان این سرویس گزارش شده است.

Reblog from VOA PERSIAN

uber2

Tagged as: , , , ,

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: