سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

به این چند دلیل قوی عوامل» جبهه پایداری » و » عماریون «، قاتل » آیت الله رفسنجانی » هستند .

parcham2

 به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

alandgoo

» سعید قاسمی » با توهین  به وی و تمسخر مرگ ایشان شمشیر را از رو بسته ودر عین اینکه از جریان تشییع جنازه میلیونی » رفسنجانی » به عجز آمده با اشاراتی و بزبان بیزبانی این قتل را بعهده گرفته است 

از قدیم گفته اند که قاتل به صحنه جنایت باز می گردد. البته در باره علت این موضوع  ، روانشناسان و جرم شناشان می توانند نظر تخصصی بدهند ، ولی در نطری ا ولیه  و با توجه به اظهار نظر دو تن از سران عملیاتی » جبهه پایداری » و گروه چماقدار » عماریون » در باره موضوع » قتل »  ، » آیت الله هاشمی رفسنجانی » ، می توان با جرات گفت که » حسن عباسی » و » سعید قاسمی » اکنون برای بهره برداری سیا سی از » از میان برداشته شدن » ، » هاشمی » ، یکی سعی در دلجویی از هواداران ایشان بمنظور جلوگیری از تبدیل شدن خوا ستهای » هاشمی » ، خانواده اش و طرفدارنش به یک نماد عمومی اصلاح طلبی و رادیکال در عین حال سعی در جذب آنان   و دیگری یعنی » سعید قاسمی » با توهین  به وی و تمسخر مرگ ایشان شمشیر را از رو بسته ودر عین اینکه از جریان تشییع جنازه میلیونی » رفسنجانی » به عجز آمده است با اشاراتی و بزبان بیزبانی این قتل را بعهده گرفته و از ارتکاب این جنایت بعنوان حربه ای برای ترساندن هر کس که بخواهد راه » ایت الله » را ادامه بدهد استفاده می کند . ً

این ویدیو با 30.000 بیننده از جانب یو تیوپ  از دسترس خارج شده است 

 

راه و خواست »  آیت الله رفسنجانی » چه بود ؟

» رفسنجانی » خواهان انتخابی شدن ولایت فقیه ، شورایی شدن آن و ملتزم بودن ولی فقیه به الزامات قانون اساسی ج.ا. بود . طبیعتا این خواست با انحصار طلبی سیاسی و اقتصادی ، بیت خامنه ای و سپاه پاسدران در تضاد  بود . شکی نیست که هدف » رفسنجانی «از فعالیتهایش طولانی کردن عمرنظام اسلامی بود ، اما مردم ما که بشدت از انقلابی دیگر برای رسیدن به خواسته های اساسی اشان نگرانند ، در این مسیر و بشدت حا می اشخاص و جریاناتی در درون حکومت هستند که بتواند نظام را حتی اگر نه بطور کامل که به عقب نشینی هایی در اصلاح امور اقتصادی مردم و گشا یش سیاسی وادار کند . مردم  رنجدید ه ما ، کارگرانی که ما ه هاست حتی حقوق اشان را نگرفته اند ، فرهنگیان و کارمندانی  که آخرین پس اندازهایشان توسط بانک های غارتگر و ابسته به بنیادها و سپاه به تاراج رفته است و نویسندگانی و روشنفکران و روزنامه نگارانی که در عطش نوشتن در باره حقایق و افشای اختلاس ها می سوزند ، همه و همه در اعتراضات رفسنجانی و اصلاح طلبان و حسن روحانی ، کورسوی امیدی می بینند تا بلکه مشکلات و ناهنجاری ها ی اجتماعی را تا حد امکان با یک مصالحه اجتماعی و نه درگیری گسترده با حکومتگران  و یا انقلاب به نتیجه ای نسبتا معقول برسانند . مردم در این راه ، به » هاشمی » به چشم یک » مصلح » ووزنه تعادل  نگاه می کنند . برای همین است که در تشییع جنازه وی با حضور میلیونی خیل کارگر و زحمتکش و اداری و مکلا و معمم روبرو شدیم . چرا در » مرگ » ایت الله کنی » با چنین حضوری روبرو نبو دیم تا حدی که خود حزب اللهی ها » هم به شکا یت بر آمدند که » مردم را چه شده است که برای مرگ یک روحانی عالی مقام ، لطیفه  می سازند و کسی به تشییع جنازه وی نیامده بوده است .

اکنون  جریان اصلاحات اگر نتواند از میان خود شخصیتی معتبررا که می تواند » حسن روحانی » باشد را به عنوان «پدر معنوی » اصلاحات انتخاب نماید ، مردم بسیار زود به غیر ممکن بود اصلاح امور معتقد شده و رشته امور از دست اصلاح طلب و اصولگرا خارج خواهد شد در حالیکه جامعه هنوز آلترناتیوی کارآمد و قابل اعتماد برای جانشینی رژیم اسلامی نداشته و اصلاح طلبان نیز خود را آلترناتیو حکومت اسلامی نمی دانند .

دشمنان راه و خواست » رفسنجانی » و اصلاح امور چه کسانی هستند ؟

چشم فتنه و انحصار طلبی سیاسی و اقتصادی در کشور ما ایران ، سپاه و بیت خامنه ای هستند . اینان از مدتی پیش با تغییر تاکتیک از دسته های چماقدار » حزب الله » خواستند تا از حرکات آشوب طلبانه و چماق کشی  در بر خورد با مخالفان خود داری کرده و به آنان رهنمود بر خورد هوشمندانه در سرکوب مخالفان را دادند . مصا حبه ها و سخنرانی های افشاگرانه بسیار که در آنها » هاشمی » و » حسن روحانی » را مسبب همه مشکلات کشور معرفی می شد  از سوی نهادهای وابسته به » اطلاعات سپاه » فضای تبلیغاتی کشور را پر کرده است . » حسن عباسی » سازمانده چماقدارن ، مدتی پیش مستقیما خطاب به » هاشمی » گفت که وی آرزوی به شکست کشا نده شدن انقلاب را به گور خواهد برد . در چنین متنی ، هاشمی بعنوان متحد آمریکا و انگلیس برای نابودی انقلاب اسلامی معرفی شد ، در همان صبح روز قتل » آیت الله رفسنجانی » ، » خامنه ای » با گوشه و کنایه های معنی دار ، از شیطان اکبر و برادری ناراه و خطا کار که باید در مقابل وی هشیار بود سخن گفت ، همه می دانستند که منظور وی » پدر معنوی اصلاحات » یعنی » هاشمی رفسنجانی » است . در این سخنان ، لحن ، مفاد و کنایه های آشکار » خامنه ای » در ادبیات روحانیون توطئه گر ، بسیار شبیه به دادن فتوی قتل و مهدورالدم اعلام کردن فرد مورد اشاره است که بنا بر شرایط سیاسی ، نباید نامش برده می شد . گویا که  وی با این سخنان چراغ سبز و اجازه کشتن » رفسنجانی » را صادر می کرد و به قاتل انگیزه سیاسی مذهبی را می داد

آیا » سعید قاسمی » و یارانش مجری به قتل رساندن » مرد اصلاحات » نظام بوده اند ؟

به چه دلیل و دلایلی می توان  ازشبهه قتل » ایت الله رفسنجانی » سخن به میان آورد ؟  یکم اینکه سران نظام اسلامی در از میان برداشتن مخالفان سیاسی خود و تا کنون به خود تردید راه نداده اند ، نمونه های مرگ مشکوک آیت الله لاهوتی , سید احمد خمینی ، سعیدی سیرجانی ، سعید امامی ، به ما نشان می دهد که نمی توانیم در اتهام قتل به خامنه ای و اداره اطلاعات سپاه ، اصل را بر برائت  متهم بگذاریم . دوم اینکه با توجه به انتخابات ریاست جمهوری  پیش رو، اصولگرایان و خامنه ای از رفسنجانی و مورد اقبال گرفتنش بسیار بیمناک بودند ، از یاد نبریم که رفسنجانی درتهران نفر اول انتخابات مجلس خبرگان شد و  سوم و بالاخره اینکه رفسنجانی در این اواخر مستقیما از بازنگری در قانون اساسی صحبت به میان آورده بود  و این زنگ خطری برای اصولگرایان افراطی بود . » پایداری » ها و جنایتکارانی مانند » قاسمی

«سعید قاسمی » خود مرگ » رفسنجانی » را حق وی و نتیحه باصطلاح خیانت های وی میداند  .

می دانیم که جنایتکاران فاشیست ، همیشه ترور و از میان برداشتن مخالفان سیاسی خود را ، تقدیر آسمانی ، اراده خدایی و خود را مامور اجرای حکم خدا و پیامبرو دین و وظیفه در مقابل ملت و… می دانند . » قاسمی » این فاشیست چماقدار که تا قبل از این  در سخنرانی هایش ، با ایما و اشاره از هاشمی نام می برد ، بعد از مرگ  ایشان بطور مستقیم  از او نام برده و نحوه کشته شدن وی را مجاذات خدایی می داند و می گوید » البته ای کاش ، کسی زیر تریلی برود اما با آن همه محافظ ، طوری در استخر غرق نشود که  با نیم ساعت تاخیر به بیمارستان برسد و جنازه اش قابل عکسبرداری نباشد » ، لحن صحبت این فرد در باره در گذشت » هاشمی » بگونه ای است که گویا در حال فخر کردن به اجرا شدن حکمی خدایی است . تاکید بر روی تاخیر در به بیمارستان رساندن ، تاکید بر اینکه وی دهها محافظ و عضوپزشکی داشته است اما اینها همه هیچکدام نتوانسته اند مانع اجرای مشیت انطور که وی می خواهد تصویر کند » مرگ مفاجات » » هاشمی » شوند ، براحتی این پیام را به مخاطب می رساند که هاشمی یه سختترین شکل در استخر غرق شده است ، حقش یوده است و از نظر وی ،خدا وی را درهمین دنیا مجاذات کرده است .

حالا  شما ای مخاطب هوشمند من ، خود قضاوت کنید ، رهبر عملیاتی جنایتکارترین دسته چماقدار ، هاشمی را مستحق مرگ با عذاب ، مرگی که بنظر » قاسمی » خود خداهم برای وی خواستار آن بوده !! می داند ، از مرگ وی بشدت خرسند است ، و با شادی و شعفی شهوانی  از مرگ انسان دیگر یاد می کند. به چهره این قاتل خطرناک وقتی از چهره مچاله شده جسد یاد می کند بنگرید ، گویی و شاید که خود با چشمان خود همه چیز را دیده است و حتی به آن عمل مباهات می کند . ببینید که در باز تعریف صحنه مرگ و قتل چگونه به لذتی شهوی دست می یابد و احساس به اوج رسیدن لذت چهره اش را تغییر می دهد دو چشمانش مانند  چشمان موشی که جسدی را می جوند از حدقه بیرون زده است .

  در چنین فضایی و با توجه به سخنرانی همان صبح » خامنه ای » اگرقاسمی  یا یکی از عمال کار کشته حزب اللهی  در استخری که محافظان » رفسنجانی » هم در آنجا حضور نداشته اند ، حاضر می بود ، » آیت الله رفسنجانی » را بقتل نمی رساندند؟ . مگر آیت الله عماریون یعنی » مصباح یزدی ، قبلا حکم به حلالیت تجاوز به زندانیان و دختران باکره نداده بود ؟ این جماعت از ترس خیزش مردم به هر جنایتی دست می زنند چون می دانند اگر مردم بر خیزند اینان باید به لانه های خود و در اعماق تاریخ بخزند و در آنجا بپوسند . ٍ

  شاید هیچگاه نتوان سند کشته شدن » ایت الله » را پیدا کرد  اما کینه ای که  مصباح یزدی وعبا سی و قاسمی و عماریون از وی داشتند و با توجه به ادعای ذوب شدگی این فاشیستهای چماقدار در ولایت سر چماقدار بزرگ خامنه ای ، اینان انگیزه و انرژی منفی لازمه برای از میان برداشتن پدر معنوی اصلاحات را داشته اند . گذر زمان و افشای اسناد در آینده عوامل اجرایی این قتل را افشا خواهد کرد .

همین فضا را با توجه به ابهامات موضوع در نظر بگیرید:1-تناقض در انتشار خبرشکل وقوع حادثه 2- روشن نبودن جزئیات وقوع حادثه تا هم اکنون 3-هیچ دوربین و خبرنگاری بر بالای  پیکر بیجان » ایت الله » نبود 4-خبری از شهادت  ماموران ، محافظان و پرسنل پزشکی نیست 5-محافظان گفته اند که پیکر بیجان «رفسنجانی » را ظرف 4 دقیقه به بیمارستان رسانده اند و خبر های رسمی از نیم ساعت حرف می زنند 6- صادرکننده جواز دفن مشخص نیست 7- از گواهی پزشک قانونی در باره علت مرگ و کالبد شکافی  خبری نیست …..

البته خانواده » هاشمی » نیز می دانستند ، که کالبد شکافی و تاکید انان بر روشن شدن علت مرگ ، جز اینکه آنان را در سراشیب نابودی کامل قرار می داد ، نتیجه دیگری برای آنان نداشت .

اصلاح طلبان اگر در هداف مردمی خود صادق هستند باید هر چه سریعتر از میان خود ، رهبری برای حرکات اصلاح طلبانه خود یافته و در راه دفاع از اهداف میهنی خود ، آنطور که خود اعتقاد دارند تلاش کنند ، این  شتر ممکنست فردا در خانه میر حسین ، کروبی ، صانعی ، مهدی خزعلی و شاید هم حسن  روحانی بخوابد .

زود باشد که بسیاری از اصلاح طلبان و بخشهای وسیعی از مردم ما که هنوز در ترس از انقلابی دیگر به اصلاح نظام امید بسته اند ،با دیدن حرکات وحشیانه و سر کوبگرانه ، » پایداری ها» و » عماریون» و» اطلاعات سپاه» ، از بد فرمانی مدنی به » نافرمانی مدنی و براه انداختن اعتصابات گسترده کارگری و کارمندی دست یازیده و طومار حکومت جهل و جنایت  را درهم بپیچند .

******************************************************************************************************************************************************************************************************

نوشته های اخبر

برچسب‌ها: , , , , , ,

دسته‌بندی شده در: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: