به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

بکوبید سرمار سمی ” ولایت ” را به سنگ ، اکنون بهترین زمان برای مطالبه گری است .

بارگذاری صدای مقاله 

جمهموری اسلامی نفس های آخر را می کشد ، ممکنست از نظر زمانی نتوان زمان سقوط رژیم ضد مردمی ، ضد انقلابی و ضد بشری اسلامی حاکم بر ایران را تعیین کرد ، اما این نظام  از نظر منطقی روزهای آغاز زوال خود را طی می کند  .

دانشجویان ما دیروز 23 اردیبهشت به ما مردم ایران آموختند که چه باید کرد ؟ درست در شرایط حساس کنونی ، درست در زمانی که امکان حمله آمریکا به ج.ا. وجود دارد ، درست در اوج تحریمها و بحران ناکار آمدی رژیم ناشی از سوء مدیریتها ، بلایای طبیعی ، اختلاسهای نابود کننده ، بحران فقر و فحشا و اعتیاد و حاشیه  نشینی بیش از 14 میلیون از جمعیت ، درست در شرایطی که ناتوانی حاکمیت در اداره مملکت خود را نشان میدهد ، آری دشمن را باید در ضعیفترین دوره حیات خود به چالش کشید که اگر حاکمیت از این چالش جان سالم بدر ببرد باز دوباره کارگر و دانشجو و مالباخته و کارمند و بازنشسته را سرکوب خواهد کرد و آنطور که خمینی گفته بود بر سر چهار راهها چوبه های دار برخواهند افراشت و دور دیگری بر حیات ننگین خود خواهند افزود .

در هر مبارزه ای ، در هر جنگی هر روشی که دشمن برای ترساندن تو بکار می برد ، تو نیز با همان بیرحمی همان روش را برای وادار کردن او به عقب نشینی بکار ببر و گرنه حمل بر ترس و ضعف تو خواهد شد وهجوم خصم بر تو بی امانتر و دهشتناکتر خواهد بود و آن بر توخواهد رفت که بگویند ” وای بر مغلوب شدگان ” ، یعنی اینکه بازهم شدید تر و بی امانتر شاهد ضرب و شتم دختران بیگناهمان  در خیابانها و اعزام آنان به شکنجه گاهها خواهیم بود ، یعنی اینکه بازهم کارگران ما مانندی ” ستار بهشتی ها ” و ” اسماعیل بخشی ها ” ها ، دستگیر خواهند شد و یا در زیر شکنجه کشته خواهند شد و یا چنان آنان را مورد ضرب و شتم قرار خواهند داد که دچار فراموشی و عدم تعادل شوند

اگر حکومت را درست در چنین شرایطی مورد حمله قرار ندهیم بازهم اختلاس ها ، نا کار آمدی ها ، بودجه های میلیاردی برای ماجراجویی های منطقه ای چنان اوضاع اقتصادی را به بحران خواهد کشاند که بازهم باید با دستبرد زدن به اندوخته های ناچیز کارمندان و معلمان و بازنشستگان و چاپ پول بی پشتوانه  فروش دلار از سوی دولت در بازار آزاد وپیش فروش اتومبیل هایی که وجود ندارند روبروخواهیم بود که تورم لجام گسیخته را تا مرز چند صد درصد بالا خواهد برد و این ما مردم هستیم که بخاک سیاه خواهیم نشست وکاسب جزء ما ، بازاری خرده پای ما زیر بار وام های 30 و 40 درصد همه دارو ندار خود را به نفع ستاد و نهاد و جهاد و تولیت ها از دست خواهند داد

مگر در شرایط حساس کنونی حاکمیت از کوچکترین خواسته خود عقب نشینی کرده است که ما باید در شرایط حساس کنونی از مطالبه خواسته های خود کوتاه بیاییم ؟ مگر از بودجه 200 میلیاردی جامعه المصطفی ، 15 میلیاردی ستاد استهلال ماه ، بودجه مرکز خدمات حوزه علمیه 1098 میلیارد ، دفتر تبلیغات حوزه علمیه قوم 150 میلیارد و بسط و نشر آثار خمینی نزدیک به 37 میلیارد و نگهداری ارامگاه خمینی هم  که مبلغی در همین حدود است ، کوتاه آمده است ؟ مگر آخوندهای میلیاردر نظیر نور مفیدی درگرگان ، مکارم شیرازی در قم ، خامنه ای با ستاد اجرایی فرمان امام با ثروت 90 میلیارد دلاری از غارتهای خود کوتاه آمده اند ؟ مگر یک ریال از اختلاس ها کم شده مگر در همین شرایط حساس  40میلیارد دلار با قیمت 4200 تومانی به اعوان و انصار خود ندادند که مطابق گفته رییس باصطلاح مبارزه با مفاسد اقتصادی ” خجسته ” 30 میلیارد دلار آن یعنی 450 هزار میلیارد تومان آن به کشور بازنگشته است ، و اصولگرا و اصلاح طلب هر یک آن دیگر را به دزدی محکوم می کنند و در این میانه ملت است که حسرت خرید یک کیلو گوشت و میوه را دارد. اصلاح طلب ، اصولگرا دیگه تمومه ماجرا  

مگر حاکمیت ماجراجو از تاکید بر طرح حجاب و عفاف آنهم درست در شرایط حساس  کنونی کوتاه آمده است ؟ چماقدران ، همین دیروز گردهمایی دانشجویان  مارا در دانشگاه تهران در اعتراض به گسترش طرح باصطلاح عفاف و حجاب به خاک و خون کشیدند و دانشجویان به ما آموختند که باید به این دسته وحشی و آدمخوار مقابله کرد ودر مقابل آنان ایستاد ، درست در این شرایط که تهدید دخالت بشر دوستانه آمریکا و اروپا مانند شمشیر دموکلس بر بالای سر ” خامنه ای ” است و اینان از ترس دخالت خارجی ، زمینه سرکوب کمتری دارند باید به حرکات اعتراضی دامن زد و به حرف ترسوها و وابستگان به رژیم مانند اصلاح طلبان که از بهم خوردن بساط غارت خود می ترسند اعتنا نکرد .

 مگر حاکمیت خونریز از دستگیر کردن کارگر و فعله و زحمتکش و دانشجو و روزنامه نگار عقب نشینی کرده است که ما از تاکید به  خواسته های بحق خود عقب نشینی کنیم ؟

می گویند احتمال حمله خارجی وجود دارد نباید به تنشها دامن زد ، این حاکمیت است که با تحریک سازمان باصطلاح  جهاد اسلامی فلسطین به موشک پرانی به اسراییل ، با تحریک شیعیان در عربستان سعودی و بحرین با ارسال سلاح و نفت به سوریه موجب بوجود آمدن زمینه های  حمله خارجی را فراهم می کند ، یک سئوال : اگر مردم آلمان خود رژیم نازی و هیتلر  نژاد پرست و ماجراجورا سرنگون میکردند ، این کشور با حمله کشورهای خارجی و تجزیه و نابودی روبرو میشد ؟

اگر ما مردم ایران خود این نظام ماجراجو و خونریز را به چالش بکشیم ، اگر ما خود با اعتصابات  و تظاهرات و حرکات اعتراضی و حتی مطالبه گری نظام را به عقب نشینی که وادار کنیم ، اگر ما مردم در خیابانها باشیم ، حمله و دخالت خارجی صورت نخواهد گرفت ، حمله خارجی به عراق صورت گرفت چون مردم آن کشور بر علیه صدام حسین برنخاستند ، اگر ما خود جمهوری اسلامی را به چالش مرگ نکشیم و کار رژیم را بر اساس منافع ملی خود تمام نکنیم ، آنگاه خارجی این کار را بر اساس منافع خود به انجام خواهد رساند و از بیگانه هم جز این انتظاری نیست که کار را نه بر وفق مراد ما که بر اساس اهداف خود بانجام برساند و همه ما نیک می دانیم حمله خارجی یعنی تجزیه ایران به مناطق نفوذ آمریکا و روسیه و عربستان سعودی و ترکیه و این یعنی پایان کشور ما ایران . مگر عراق و لیبی و سوریه را  به کشورهایی زخمی و ضعیف تبدیل نکردند ؟ با ایرن هم سرکش هم که مردم ، خود ، تکلیف  رژیم حاکم بر خود را روشن نکنند همین خواهند کرد .

هرچند ” مطالبه گری ” در خود بار اصلاح طلبانه دارد ، اما بگذار آن دسته از مردم ماهم که هنوز به عقب نشینی حاکمیت امیدوارند با ما همراه شوند روند و سیر حوادث و سرکوب و خشونتی که حاکمیت در برخورد با خواسته های مطالبه گر به کار خواهد برد ، همه  را به این نتیجه خواهد رساند که ” سرمار سمی ولایت ” را درست باید همین الان بسنگ کوبید فردا دیر است . فردا شاید ایران در کلیت خود وجود نداشته باشد.

 در بازنشر فریاد حق طلبانه مردم ایران با ما همراه باشید به امید پیروزی ایران و ایرانی

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: