به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

کیم کارداشیان دستگیر و در برابر دوربین به جرائم خود اعتراف کرد

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

جنگ “کیم “با اصحاب حزب الله 

alandgoo

kim3

کاریکاتور از “مانا نیستانی “

سخنگوی مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته سایبری سپاه مطرح کرد : کیم کارداشیان یک مدل جدی در حوزه لباس است و مدیرعامل اینستاگرام به او می‌گوید این را بومی کن. بومی‌کردن مدل‌ها در دستور کار است.

 حکومت اسلامی نه تنها از مدل های ایرانی ، نه تنها از “کیم کارداشیان ” که از سایه خود هم می ترسد . نظامی که آنقدر ضعیف است که هیکل “کیم کاررداشیان ” و زیبایی های ” الهام عرب ” آنرا به لرزه می اندازد .همان بهتر که از صفحه روز گار محو شود . در مملکت های ینگه دنیا و در هر کدامشان ده تا ، ده تا ” کیم کارداشیان” در خیابانها به کا ر زندگی خود مشغولند و هیچ حکومتی .هم به خطر نمی افتد ، چگونه است که شما حزب اللهی ها از تصاویر”کارداشیان ” هم می ترسید اصلا بالاتر از این در خیابان های بعضی شهر های  ساحلی اروپایی  ، زنان در کنار دریا بدون هر گونه پوششی  زیر آفتاب  ،و بر روی ساحل  دراز کشیده اند  ، نه کسی به آنان  توجه خاصی دارد  نه آنان  از مردان طلب  توجه می کنند .

 اماچرا فقط در ایران ، اگر یک زن ، تار مویش را نشان دهد ، عرش خدا بلرزه می افتد  و اسلام در خطر!!؛ آیا مرد ایرانی  بیمار جنسی و زن ایرانی فقط در پی عرضه خود است ، می دانیم که اینطور نیست ، پس این همه تاکید حکومتگران بر حجاب اسلامی برای چیست ؟ حقیقت قضبه اینستکه ، این حکومت  از نوع تمامیت گرا است ، در این نوع از حکومتها ، حاکما ن بر آنند که مورد حمابت 100 % مردم قرار دارند و مردم همه بر نامه ها و الگوهای زندگی پیشنهادی آنان را  با رضایت کامل اجرا می کنند ، اما فقهای  حاکم برایران  ، نمی توانند حجاب  اسلامی – آخوندی را بعنوان پوشش مورد رضایت زنان ایرانی  به آنها بقبولانند ، و بد حجابی و بی حجابی را مقابله مستقیم و عملی سیاسی در مقابله با خود به حساب می آورند که در حقیقت همین طور هم هست یعنی زنان ایرانی با  بد حجابی و بی حجابی به جنگ الگوی پیشنهادی حکومت برای پوشش زنان رفته  ادعای حمایت 100% مردم از حکومت و الگوهایش را به چالش می کشند  و دقیقا به همین خاطر هست که حکومت این همه به زنان و پوشش آنان حساسیت نشان داده و به وسیله های مختلف از اسید پاشی تا گشت نامحسوس متوسل می شود تا زنان را مجبور به عقب نشینی نمایند .

 

kim

 

******************************************************************

«حکومت اسلامی » در گسترش ناگریز روابط خود با غرب مرگ محتوم خود را می بیند

جمهوری اسلامی ، خلافت اسلامی داعش یا امارت اسلامی طالبان ،  بر آمد آخرین تلاشهای رو به مرگ یک تمدن در حال  زوال هستند  !!

نظام اسلامی ، نظامی الهی و مقدس نیست . مقدس باد نام مردم ایران

آقا زادگان حزب الله چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند !!!!

«خواهران حزب الله «هم چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

 

 

 

 

 

 

آگهی‌ها

Tagged as: , ,

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Start here

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: