به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

تصویربرهنه ” ماریسا پاپن ” مدل ” بلژیکی ” در کنار ” دیوار ندبه ” که مقامات مذهبی اسراییل را به خشم آورد .+16

marisa28

 ” ماریسا پاپن ” که یک مدل تصاویر برهنه است ، این بار در اقدامی جنجالی ، بر روی پشت بامی ، مشرف به ” دیوار ندبه ” یا “ کتل حمورابی “(1) ،  تصویری کاملا برهنه از خود به نمایش می گذارد که در حال نگاه کردن ، به این مکان مقدس : یهودیان جهان است . مقامات مذهبی در اسراییل این کار وی را ” بی شرمی ” نام نهادند .

 

 

 

” ماریسا ” سال گذشته بخاطر تهیه عکسهای برهنه خود در اماکن تاریخی ” مصر ” مدتی را در آن کشور در زندان بسر برد . وی معتقد به ” همراه شدن با طبیعت بکر و به نمایش در آوردن ” پیکر ” خود ، به مانند طبیعت خالص بدون هیچ پیرایه تمدنی است که در تصاویر زیر می بینید .

 

marisa18

Daring Nude Model In African Wildlife Calendarmarisa21marisa23marisa24marisa27marisa30marisa33marisa36marisa178

 

معرفی دیوار ندبه از ” ویکی پدیا “

(1)دیوار نُدبه (در عبری: הכותל המערבי، تلفظ: هَکوتِل همعراوی (به معنای دیوار غربی)، تلفظ عامیانه عبری:  اکُتِل) مقدس‌ترین مکان مذهبی یهودیان است که بر روی تپه «موریا» در شهراورشلیم قرار دارد. به باور یهودیان دیوار ندبه از آخرین باقی‌مانده‌های هیکل سلیمان و دومینپرستش‌گاه اورشلیم و مرکز دعا و منبع الهام برای یهودیان در اسراییل و سراسر جهان می‌باشد.[۱] مسلمانان آن را دیوار بُراق (به عربیحائِط البُراق) می‌خوانند و معتقدند پیامبر اسلام مرکب خود را در شب معراج به آن بست.[۲] در نماز سه‌گانه (روزانه) یهودیان جهان، مختصات این مکان به عنوان قبله استفاده می‌شود.

Advertisements

Tagged as: , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: