به امید پیروزی مردم بر نظام ظالم و خونریز اسلامی

” عارفه سنایی ” دختر سفیر ج.ا. در روسیه ، خودکشی کرد،. نه سکته !

 ویدیوی منتشره از سوی سایت ” کومسوملسکایا ” از صحنه ورود آمبولانس برای بردن جسد  . ” عارفه سنایی ” ،  این سایت ، درگذشت را بخاطر پریدن از پنجره اعلام می کند 

 

 

This slideshow requires JavaScript.

یکی از ساکنین محله ای که آپارتمان محل زندگی ” عارفه سنایی ” دختر مهدی سنایی ”  سفیر ج.ا. در ” روسیه ” در آن زندگی میکرد به خبرنگار “جوانان مسکو ” گفت :  باشنیدن صدای برخورد وحشتناک و جیغ یک زن ، توجهم به آنسو که صدا ی جیغ و برخورد وحشتناک جلب شد ، به آنسو رفتم و جسد دختری را در حالیکه متلاشی شده بود ، دیدم ، در نزدیکی جسد یک ماشین قرار داشت که بخشی از آن ضربه خورده و مشخص بود که دختری که خود کشی کرده ، ابتدائا به  روی کناری از سقف ماشین برخورد کرده و بعد به زمین افتاده و کشته شده است . وی یک ” تی شرت ” و شلوار لی بر تن داشت و کفش ویا دمپایی بر پا نداشت . جسد و سر اوکاملا متلاشی شده بود .

” عارفه سنایی ” در انگلستان تحصیل کرده و روانشناسی خوانده بود ، در بازرسی از آپارتمان وی ، داروهای ایرانی  که برای کارمندان اعزامی مرکز اورژانس مسکو ، شناخته شده نبود ، دیده می شد .

او 28 ساله و در ایران و مسکوزندگی می کرده است . همسایه ها گفته اند که قبل از سقوط صدای بلند گریه های عصبی شنیده بوده اند .

سفارت ایران در مسکو طی اطلاعیه ای علت مرگ را ” سکته قلبی ” اعلام کرد ، در حالیکه در صفحه تلگرام مرکز اورژانس علت مرگ ” عارفه ” ، خودکشی با پریدن از پنجره آپارتمان محل زندگی ” متوفی ” اعلام شده است ، همچنین همه خبرگزاری های روسی نیز علت مرگ را ” خودکشی ” اعلام کردند .

 

 

Tagged as: , , ,

1 Response »

  1. در پایین تنها پست اینستگرام این فرد که هنوز در برخی سایت های کش اینستاگرام موجود هست، هشتگ های خشونت و سو استفاده خانگی وجود داره.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start here

%d bloggers like this: